Bu nasıl bir yarışma orada nasıl birşey göstericekler daha doğrusu kendi karakterleriylemi sro bilgileriylemi o şampiyonayı kazanacaklar.

zaten elemelere kayıt olunca eski sistemde 81 lvl çar açılıyor direk sen onu istediğin çara dönüştüre biliyorsun.Elinize sun alabiliyorsunuz.Şuanda zaten almanya elemeleri var siz rahat olun türkiye elemeleri olunca biz bildiririz.

elinize sun alabileceğinizi pek zannetmiyorum... npc set ile sawaş olucak büyük ihtima çünkü çok az bi miktar gold werilcek..

e tabi zaten sp sınırsız sp verılıyor.Sun alırsın ama pot felan filan onlar mesele olur npc malı sundan hayırda beklenmz pek :D

BlackMarshall demiş ki:
zaten elemelere kayıt olunca eski sistemde 81 lvl çar açılıyor direk sen onu istediğin çara dönüştüre biliyorsun.Elinize sun alabiliyorsunuz.Şuanda zaten almanya elemeleri var siz rahat olun türkiye elemeleri olunca biz bildiririz.
sp sınırsız elinize sun değil npc silah.. ^^

hemde 8degree..9degree ler yok.

gold da sınırsız sanırım.

YouTube a GNGWC 2008 Silkroad yazın izleyin :wink1:

sp 1 mil . veriliyor sınırsız değil :) gerçi kime yetmez sınırsız gibi ama gold az veriliyor orası kötü ve char full int veya full str değiller yarı yarıya =)

kardeş sonuçta oyunu iyi bilen kazanıcak hem sonuçta herkese aynı şeyleri sunuyorlar herkese aynı sp gold filan felan burda en akıllı kazanacak eğer iyi bir sonuç çıkarmak isteyenler woman shield blader olmalı diye düşünüyorum.

bu olay benim bildiğime göre sun düşürüyosun belli bi sürede en fazla düşüren1. oluyo...tabiki kolay düşüyo...daha önce görünmüş bol sux itemin yerde olduğu fotolarda ordan....sağ üstte belli bir süre ve kişilerin adları ile kaç tane düsürdükleri var...fotoda koyucam tşk.ler 8)

Prestij

Tanınıyorum
Bu şekilde faaliyetler oyunun kalitesini artırıyor. Keşke katılabilsek ama katılık için tam bir SRO kurdu olmamız gerek sanırım.

Yukarı Alt