Hi there everyone!

I know many ppl doubt that the europe update will come. I don't know what to say about it.. all I know is this:

Ocean has someone working on the Europe update at the moment. It's a bit complicated because the serverfiles he has now were bought from MHTC but MHTC didn't enable europe stuff. So he needs to find a way how he might implement Europe so it will work perfectly. That's a lot of Coding work. I hope you understand this.. Joymax has a whole company that worked on that. Ocean has only one coder (If I understood him right)

So please be patient. It's not an easy peasy thingie...

best regards

the ECSRO Team

*Important* The Inspaction that is running now has nothing to do with the europe update. We are simply waiting for the programmer again to bring the server back Online! ^^

_______________________________________________________________________________________________________

Evet Arkadaşlar,

Yukarıda gördüğünüz yazı yeni yazılmış bir yazı ve bize EcSro nun son durumu ile ilgili bilgi veriyor.Biraz çabaladıktan sonra bu

yazıyı Türkçe ye çevirmeyi başardım.Araştırmalarımın sonundada sitede böle bir konunun bulunduğu fakat içinde yazının

Türkçesinin yazmadığı sonucuna ulaştım.Şimdi size tamamen kendi çevirim olan yazıyı göstereceğim.Çevirimde bir hata yaptıysam şimdiden çok özür dilerim...

_______________________________________________________________________________________________________

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğime göre çoğu kişi avrupa gelecek mi sorusunun cevabını arıyor.Ben bu sorunun cevabını bilmiyorum.Benim bildiğimin

tamamı bu:

Ocean şu anda avrupa yenilemesi üzerinde çalışıyor.Henüz az bir kısmı tamamlanmış durumda, çünkü server dosyalarını MHTC

den aldı

ama MHTC avrupa maddelerine izin vermiyor.Ocean bu işin bir yolunu bulmaya çalışıor ve bunun için kusursuz bir biçimde

durmaksızın çalışıyor.Bir sürü Coding çalışması var.Bunu başaracağını umuyorum.

Joymax büyük bir şirketti ve birçok elemana sahipti bunun sonucundada International Silkroad'a çabuk bir şekilde avrupayı

getirdi fakat Ocean sadece 1 coder a sahip.(Onu doğru anladıysam.)

Yani lütfen sabırlı olun...Bu hiç kolay bir iş değil..

ECSRO Takımı

*Önemli*Avrupa üzerindeki denetleme sürüyor.Programcı geri geldikten sonra server tekrar online olacaktır.

________________________________________________________________________________________________________

"Hep birşey istediğin için konu açıyorsun bugüne kadar hiç yardımcı olmak için konu açmadın" diyenlere.........^_^

________________________________________________________________________________________________________

Bir hata yaptıysam tekrar çok özür dilerim.Dil yeteneklerimi sergileyerek Türkçe çevirimi ortaya koydum.Forum kirliliği

yaptığımı, gereksizce konu açtığımı zannetmiyorum fakat yinede yaptıysam çok özür dilerim.

arkadaşlar çok teşkkür ederim zaten o lafım sahibini bulmuştır zannediorum önemli değil böyle ingilizce çeviriler olduğunda bana danışın elimden geleni yaparım ^^

Arkadaşlar çok afedersiniz ama emeğe saygı pls okuyup geçmeden önce en azından bi thx deseniz ii olur normalde böle demezdim ama 75 kere okunup 3-5 mesaj alan bir başlık sahibi bunu demek zorunda kalıor

çok teşekkrler kardeşim çok emek sarfetmişsin bize de böyle bir paylaşımda bulunduğun için sana tekrar tekrar tşkkr ediorm :D

Teşekkürler ama ben ECSRO dan umudu kestim açılıyo kapanıyo açılıyo kapanıyo bu böylr olmaz dedim sildim gitti :)

RiqueLme

Bilgiliyim
ya bu ECSRO Sıqtı gibi geLior Ne Dersiniz Git geL Git Gel Bu ne kardesim bide euro lar gelirse adam normalda 20k vuruor bide sos +9 gibi bisi bulursa tmm dır bence avrupa carLarı istemek Mantıqsız ne Dersiniz ?

Arkadaşlar her mesaj geldiğinde bişey değil demesem ayıp olur mu?Sıkıldım yaw :) Neyse şaka şaka bişey değil ingilizce yazıları

çeviremediğiniz zaman bana gelin elimden geleni yaparım..

eref31 demiş ki:
ya bu ECSRO Sıqtı gibi geLior Ne Dersiniz Git geL Git Gel Bu ne kardesim bide euro lar gelirse adam normalda 20k vuruor bide sos +9 gibi bisi bulursa tmm dır bence avrupa carLarı istemek Mantıqsız ne Dersiniz ?
eu charlar cok durdugu için 42 lv dan sonra sos yoktu büyük ihtimalle
aklımda 42 kalmış

Arkadaşlar ben sroninja yım artık o adresi kullanmıcam bunu zaten imzada belirttim artık bana burdan ulaşabilirsiniz teşekkürler.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
sroninja demiş ki:
arkadaşlar çok teşkkür ederim zaten o lafım sahibini bulmuştır zannediorum önemli değil böyle ingilizce çeviriler olduğunda bana danışın elimden geleni yaparım ^^
İstersen bu mesajının altına StrongBreak veya Wax Whine'dan alıntıdır diye yaz :muck:

Yukarı Alt