ARKADAŞLAR TellyBelly benim arkadaşım :S GM falan değil belçikalı 1 arkadaş isteyen msn verebilirim :S yanındaki işareti yapmak çok kolay optionsta girin 4. kutucuğu tıklayın altta Beginner .. diye bir yer var tıklayın sizdede olur :S

EliteTurk

Aileden
alideli demiş ki:
ARKADAŞLAR TellyBelly benim arkadaşım :S GM falan değil belçikalı 1 arkadaş isteyen msn verebilirim :S yanındaki işareti yapmak çok kolay optionsta girin 4. kutucuğu tıklayın altta Beginner .. diye bir yer var tıklayın sizdede olur :S
lol Beginner Mark işareti 20 lvl den sonra istesende tıklayamıyosun..ayrıyeten nick ini sölede pm atıyım Neptune Serverında oynuyomuşsunya ..TellyBelly diye bi adam hiç görmedim ben ilk defa o gün gördüm ..ayrıyeten TellyBelly farklı premutasyonlarda yazıla biliyor dikkatini çekerim :D

alideli demiş ki:
lol arkadaş bizi çok cahil zannetti bize ders vermeye çalışıyo o senin dediğin 20 den sonra kapanıyo ve ben denedim permutasyonları az kaldı hepsini yapıcam mutlaka :D

EliteTurk

Aileden
degerbekir demiş ki:
alideli demiş ki:
lol arkadaş bizi çok cahil zannetti bize ders vermeye çalışıyo o senin dediğin 20 den sonra kapanıyo ve ben denedim permutasyonları az kaldı hepsini yapıcam mutlaka :D
Dene kardeşim ellerine saglık.. :D Bende diyorum millete anlatamıyorum .. artık aydınlansın şu konu :D

anlamadım ben :mrgreen: adamda bir gariplik göremedim

edit : allah belamı versin yanlış adama bakıyormuşum :mrgreen:

Takımı
Besiktas
ProAnqeLLs demiş ki:
İyi yakalamışsın bu char gm'nin asistanının diye görmüştüm ama gerçekmidir bilmem.Daha önce cavede dolaşıyodu bu charlar
Evet oyundaki asistanlarından :thumbsup:

ProAnqeLLs demiş ki:
İyi yakalamışsın bu char gm'nin asistanının diye görmüştüm ama gerçekmidir bilmem.Daha önce cavede dolaşıyodu bu charlar

Bu charlar Gm nin Asistanlari Spartada LvlUp1 LvlUp2 felan diye vardı bi aralar Bowcu olduguna Göre Bowcu charda Bug Var ondan dolayı,Bowcu kurmus Spartadakiler Bladeciydi ve o zamanlar Blade Skillerinde Bug vardı

:D gm assistanıdr..cawede gezip bot kullananları yatırıolarmıs die duydum...ama sadece duydum

Yukarı Alt