Gameworld demiş ki:
Silk fiyatları 2katı artacak
Gold botlar banlanmıyacak
server kapasiteleri düşürülecek
Gold botlar öncelikli oyuna girecek !

Benim hitap ettiğim kısım gold bot olduğu için böyle yazdım sonuçta onlar daha kalabalık :lol:
:mrgreen:

gm olursam medusa 1 tl olucak :P oyunun giriş müziği dum tek tek olucak :D server kapasitesi kalkıcak serverlar hep boş olucak npclerde Lord Yarkan oyuncakları satılıcak :D Potlar havadan yagıcak Seal Protectorlar moblara saldırıcak :D 11 dg kıyafetler Osmanlı kıyafetleri olucak 12 dg kıyafetler olmucak cıplak dolaşcaz :D kaleden bütün guıldlere vergi verilicek İsy ile Yarkan evlenicek :d cocuklarının ismide Karagonuis olucak :P daha aklıma gelirse yazarım:D:D

Beni seçerseniz hepinize 2 aylık premium plus hediye.Ayrıca şehirler arası minibüs hizmeti de olacak :mrgreen:
Artık bir gariban Janganlı Costantine 1,5k ya gidebilecek.Öğrenci kartlarına da indirim var :mrgreen:

Gm olursam oyun kapasitesi 10000 olurdu çok fazla sun çıkaracak event yapmazdım illegal prog kullananları direk ban ve beleşe bot...

bni seçerseniz 3 şey yapıcam :P
1-İstanbula Constantinople'ye yani :D Cosine açıyom kumar fln oynamak olcak 1m veriyon karşılıgında 100m fln :D
2-cave yollarında kestirme olcak :D
3-kurban bayramı,şeker bayramı olcak :D Şeker bayramında büyük lwl'ler küçük lwl'lere para vercek :P,kurban bayramında Constantinople'de herkes cerbeyi kesecek :D

beni CİEM yapın varyaaa.fiyüüüüüüüfiyt öföf bavvvvvv...abavvvvvvvv....vayh........ooooovvvvv....vışşşşş....büvvvvvv... ebevvvvvvvvvvv..........abüüüüü...aboooooo.... 1 sealise beklemeden istifa edip gusacaaaaam...

E.Cartman

Bilgiliyim
Tüm bot kunlananları sınırsız banlardım :dance: Tüm serverlara tekte giriş sağlardım 8) Sonrada Pvp turnuvaları yapardım kazanana sun veya 5000silk

Takımı
Besiktas
'Joker demiş ki:
Tüm bot kunlananları sınırsız banlardım :dance: Tüm serverlara tekte giriş sağlardım 8) Sonrada Pvp turnuvaları yapardım kazanana sun veya 5000silk
H.g GM 8)

Hotana bi mescid yaptırıcam .. Rock'n coke Hotanda canlı izLenicek xD

Gbotların parası eliyle kasan emekçi kardeşlerimize dağıtılacak
Pot ve teleport bedava olacak
Seçilirsem herkese benden 100m ve 11Dg nova item
Tgye ıvyi cerberusu ve uruchiyi 50 lv üstüne kestirmicem leveli o civarda olanlar pt yapıp kassınlar :beer: cicioe2
aklıma gelirse editlerim ...

EDİT:Constantinople İstanbul olacak
Eu charlarda 1snde bi pot bascak
Gm olursam 10-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 ve 101-110 lvl kategorilerine göre pvp arenalar yapcam artık mahalle çocukları gibi samarkandda pvp yapmıcaz ve Herkesin lvline göre aylık maaş :lol:
EDİT : Lord,Demon,Ivy ve cerberusa lure yapılabilecek hatta örnek göstermek için Ivyi takalamakana taşıcam

Yukarı Alt