+Dejavu+

Bilgiliyim
Orda birisi neden Rabbinin ismini yazarmıyoruz diyo neden olucak cevap basit. kimse F..k Allah demesin diye ama hertürlü noktalamarlada işin üstesinden geliyolar. Standart olarak Hz.Muhammet Muhammed Muhammet Allah ALLAH gibi kelimeler yasaklanmıştır. Din'e sövmek oyun kurallarında ban sebebidir.

arkadaşım da zaten küfür etmek amacı ile değil neden Rabbimin ismini yazamıyorum diyor . Tabiki sebebi belli dediğin gibi F Allah yazılmasın diye ancak yazan gene yazıyor F Allh yazdın mı da aynı yere gidiyor farklı bir yere gittiği yok. Malazgirt Türk Sw oldugu için burdaki gm papurion türk diğerleri yabancı bildiğim kadarıyla . Charı ezik gibi görünüyor orda o yüzden pt istediğinde şakayla partiye almayın falan dedim bunu. Gm kimse ile takasa girmez diyorlar üst tarafta taxi yapan bir adamdan angel wing dress aldı . En güzeli de bizi reslemesi oldu sağolsun ozamanlar eziktik eliteler yatırıyodu ölen herkesi sıkılmadan resledi . Bir kere daha samarkand önüne gelmişti başka bi charımı takas duyurusu yaptıgım için banlamıstı ama ssleri yok . MÖyle işte diceğim bu xD

+Dejavu+

Bilgiliyim
High_Blank demiş ki:
Orda birisi neden Rabbinin ismini yazarmıyoruz diyo neden olucak cevap basit. kimse F..k Allah demesin diye ama hertürlü noktalamarlada işin üstesinden geliyolar. Standart olarak Hz.Muhammet Muhammed Muhammet Allah ALLAH gibi kelimeler yasaklanmıştır. Din'e sövmek oyun kurallarında ban sebebidir.
+1

Ya bu imageShack resimleri silmekten ne zevk alıyor bir türlü anlamış değilim. summer2: :beer:

MusKeTeeR_ dostum bu gm hem baş belası hem kral adam arada banada denk gelıyor :D

Bu arada benı tanıyorsun karsılastık Malazgırtde

TwistedArr0w

Yukarı Alt