Takımı
Besiktas
İçerisi gerçekten karıışık bu kadar fotoyu ne zmn çektim bn bile anlamadım :P
İçindekiler : Başrolde [GM]Azciel ,NvrDontStop ,GeneraLs_ guild ve union ve yüzlerce phoenix meraklı halkı :headbang:
Oyuna bottan girdiğim için gm'in stealth bastıktan sonraki resimleri yanarak gözüküyor.
Ps: Belki o gm'in zamanında ateşlerde yanmasını dileyen bi kaç banned player'ın duası tutmuştur.
Şimdiden yorum yapan resimlere bakan EXL halkına teşekkürler.Bi yorum fena olmazdı iyi yada kötü :nod:
İyi Seyirler herkese.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
ht

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Küfürleri editleyemediğim için özür diliyorum fazla takılmayın oralara su anda başladım editlemeye ama baya samanlıkta iğne arayacağa benziyorum ^^.
Ps:Resimlerde buff basan sun isteyen malum hayır dualarını eksik etmeyen playerları bulmak zor değil.
Ps:Janganda takıldıktan sonra bide hotan da gezintiye cıktı ama bn pek orda takılmadım peşine...

Bende ordaydım ^^ Hotan'a geldiğinde adi gm yerinde durmadiki bi ss alalım herifte mübarek kurt kaynıyo :lol:

Millet oyunda bikere gm görmüş kimi gold botları banla kimi silk kimi gold kim isun istiyo ama en komigi ise **Gm sen normal insan mısın diye bi soru vardı tabi ingilizce ona çok güldüm****

Yukarı Alt