LegendMaster demiş ki:
GM olsam bu oyundan bu kadar zevk alıcağımı sanmam ayrıca ne öle ne istersen elinin altında mesela + basıcan hepsi tutuo yanma olasılıgı yok,yada mesela SP farm yapıcan dert çekmeden yaz oraya numaraları al sana SP li char yada ben Bot'umla yada elimle kasmadıgım sro ya Sro mu derim ben :D

ps:Bu GM işi beni bozar açıkcası :D

Ne 7/24 ü yaw.
Onlarda normal çalışanlar gibi en çok 8 saat mesai yapıyorlardır.
Naptın sen. :D

olmak istemezdm çünkü silkroad da knight gibi elbet can çekişmeye başlayacak +6 saat onlline olup gelen mailleri okumak yetiyor ama bn her ne kadar kullanmış olsamda botları banlardım xD bunada izin vermicekleri için olmak istemezdim herhalde :D

ER2 demiş ki:
Beyler biliyorum başlık saçma gelmiş olabilir ama GM olmak zor iş. 7/24 bilgisayarın başında uraşıp duruo--bazıları için şerefsiz bazıları için çalışkan herneyse..Siz hayatı geride bırakıp 7/24 bil. de oturup o görevi yapmak istermiydiniz. tabi okuyorsanız okuluda bırakıcaksınız :D :mrgreen:
8O Yok artık, heralde WC ye giderken Pc yide alıp gidiyorlardır bunlar :mrgreen: :mrgreen:
Aslında güzel olurdu ama o kadar milletin bana küfür etmesini kaldıramam :mrgreen:

josefbeb demiş ki:
ER2 demiş ki:
Beyler biliyorum başlık saçma gelmiş olabilir ama GM olmak zor iş. 7/24 bilgisayarın başında uraşıp duruo--bazıları için şerefsiz bazıları için çalışkan herneyse..Siz hayatı geride bırakıp 7/24 bil. de oturup o görevi yapmak istermiydiniz. tabi okuyorsanız okuluda bırakıcaksınız :D :mrgreen:
8O Yok artık, heralde WC ye giderken Pc yide alıp gidiyorlardır bunlar :mrgreen: :mrgreen:
Aslında güzel olurdu ama o kadar milletin bana küfür etmesini kaldıramam :mrgreen:
sorun bizim milletimizde suçu olanda küfür yiyo olmayanda edenler ise çoluk çocuk adam hackleniyo gmye sövüyo "KLASIK Bir TüRK" :wink1:

Gm Olmak Kadar İgrenc Birşey Şayet Kurdugum Uo Serverlarından Bilirdim Scripti Bir Dert Bug'u Bir Dert Birde Mesaj Sistemi Vardı Dakka Başı Yüzlerce Abuk Subuk Mesaj Gelirdi Oyunda Yürüyemezdim Bile

Ps Uo:Ultima Online

Yukie

Gm olupta;
-Her saniye oyuna giremeyen tüm "Dünyanın küfürünü" yemektense
-Hergün "hacklendim yardım et!" diyenlerin arkasını toplamaktansa
-Her dakika "abi bizide görürmüsün biraz para item silah felan..."
-Her ay millete zorla satılan silklerden gelen parayı almaktansa
-Her sene dünyanın kişisiyle konuşupta (oyunda) hiçbiri ile arkadaş olamamaktansa

Ben böyle iyiyim, almayayım sağol

EliteTurk

Aileden
Yukie demiş ki:
Gm olupta;
-Her saniye oyuna giremeyen tüm "Dünyanın küfürünü" yemektense
-Hergün "hacklendim yardım et!" diyenlerin arkasını toplamaktansa
-Her dakika "abi bizide görürmüsün biraz para item silah felan..."
-Her ay millete zorla satılan silklerden gelen parayı almaktansa
-Her sene dünyanın kişisiyle konuşupta (oyunda) hiçbiri ile arkadaş olamamaktansa

Ben böyle iyiyim, almayayım sağol
8O :kalp: :buddha:

RadmisaL demiş ki:
Gm oLmak ısterdım cunku ;

*Bütün server ayaklarının altında
*Gunde 6 Saat onLine oLsan Yetiyor.
*Gelen Mailleri okuman yetiyor.
*Ayda 7500$ Maaş alıyorsun.
*İstedıgın gibi Sro Karakterını Yapabılıyorsun.
Dostum öncelikli olarak bu bir oyun. 7500$ alıyorsunda ne oluyor sağlığın elden gittikten sonra ,
Gelen mailleri okumakta öyle kolay bir şey değil günde 1000'den fazla mail geliyor kişilerden neyse umarım bu hayalini gerçekleştirebilirsin ozaman görücem seni :lol: makara:

Yukarı Alt