Güzel derleme. Eskiden bu kadar gm yoktu sroda. Sadece Tarky'nin adı geçerdi. summer6: summer6: Belki de vardı da biz bilmiyorduk.

+Dejavu+

Bilgiliyim
mrtcnt demiş ki:
Güzel derleme. Eskiden bu kadar gm yoktu sroda. Sadece Tarky'nin adı geçerdi. summer6: summer6: Belki de vardı da biz bilmiyorduk.
Alayı Gelsin Tarkiyi değişmem :D kaç yıldır favorimdir özlemişim keretayı girsede sohbet etsek :P

GM KAi ye Tarky e selamlarımı ilet dediğimde cevap olarak gelen yazı buyrun foto :curtain:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İlgi çekici günlükleride var fakat en kısa,öz ve anlamlısı [GM]Livain'nki olmuş nede olsa türk vatandaşı :))

Arkdaşlar konuyu nereye açayım şaşırdım :S janganda dolşırken 65 lv nuker char la bi ezik char dikkatimi çekti üstünde bilenler vardır çok eski bi dress vardı noel şapkası eldiveni ve atkısı yabancı sanıp hi dedim giysileri sordum bana verdiği cevap ise şoke oldum bana ıd adresimi söyledi ne istiyorsun ***** dedi :S sen gm misin dedim dur senin karakterine bakayım dedii anında dc yedim :S giremiyorum şimdi :SSSSS

Harika oyun + İyi GM takımı + Mükemmel oyuncular = Yaşanabilecek en muhteşem oyun deneyimi! GM'ler olarak daha iyi bir oyun ortamı oluşturmaya çalışmamızın nedeni siz oyuncuların bizimle birlikte olmasıdır. Daima biz sizinleyiz ve siz de bizimlesiniz.

- [GM] Tarky -

abicim iyi güzel demişsinde birde oyunda sohbet etmek istiyoruz sizin tavırlarınız oluyor *ben gm yim ne konusacam bunlarla işimi halleder çıkarım* gibisinden tavırlarınız oluyor

kısacası hepsi hayvan olu hayvan sorunlarımızı dinlemeyi seviomuş ulan serverleri açsana sürekli 3500 kişikik kime yetio hergün 2 saaat garanti bkliom bi bok yaptınız yok ln hepsi siktiriboktan şeyler yazmışlar hepsi kolpa

Yukarı Alt