Arkadaşlar başka bi forumda gördüm. Server konusunda vs. hiç bir bilgi yok lakin kulağa hoş gelen bir pvp server hazırlanıyor ve herhangi bir kar güdülmeyecekmiş. GM Tarafından belirli bir sınır verilip o sınırda hesaplar yaratılıp başka oyuncularla pvp mücadeleri yapılacakmış. Ligler hazırlanacakmış vs. vs..

Arkadaşlar şu anda serverdayım birazdan ekran görüntülerini paylaşıcam gm gaia çar editliyor bana :D

Evet Serüven başlıyor. Sunucuya girdim GM gaia karşımızda :d sohbetleri okuyun çok akıllı ve mantıklı konuşuyor cidden hakkını verebilecek birisi.

Bir sürü resim varda ben hepsini paylaşamayacağım.. Başlangıçtaki ekran görüntülerini muhabbetleri
izeyebilirsiniz.

http://img64.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=sro2010082915143885.jpg

İkinci partında flash olarak izleyebilmeniz mümkün ayrıca resim olarakta sergiliyorum.

http://img685.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=sro2010082916105025.jpg

Ekran Görüntüleri

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Arkadaşlar sunucu kapalı devoloper gaia sunucu üzerinde uğraşıyor oyunla ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Merak eden oyuncuları bu tür konularda reklam yapacak oyuncuları sunucuya alıp müthiş showlar sergiliyor ve tüm sro forumlarındaki konuları takip ediyor yani yazdıklarınızı görebilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
extraloob demiş ki:
kimmiş bu kişi amacı neymiş ?
Aslında bende bunu soruyorm herif çok prof. oyunda hiç bir privatede çalışmayan özellikleri çalıştırmış ve konuşmaları çok resmi bir ağız. ben joymaxtan kıllanmadım değil.

Görevler bile alınıyor..

2447 demiş ki:
extraloob demiş ki:
kimmiş bu kişi amacı neymiş ?
Aslında bende bunu soruyorm herif çok prof. oyunda hiç bir privatede çalışmayan özellikleri çalıştırmış ve konuşmaları çok resmi bir ağız. ben joymaxtan kıllanmadım değil.

Görevler bile alınıyor..
hiç bir kiçinin yapamadıgı neymiş söle bakim adam guild yapabilmiş veya pt veya item mall veya pet ler daha var sayimmi bas baya sea sse bu

Yukarı Alt