Darwell

Tanınıyorum
mavii demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
Bot kalkarsa bence güzel olur. Party Matching penceresini açınca LTP yerine Cave yada Taklamakan partileri ile karşılaşırız. Ki eminim bu çok daha zevk verir. Aralıksız kasmak yerine, 2-3 saat kasıp mola verip tekrar devam ederek sürekli kasabilir uğraşanlar. Ama sp farm olayı biter. Taxiler aşırı azalır. Goldbotlar biter. Herkez kendi goldunu kendi kasmak zorunda kalır. Goldbotlar yerine Joymax kendisi gold satarsa eğer işte o zaman Silkroad asıl oynanacak oyun olur.
oldu canım görürsem söylerim :santa: bot kalkarsa 100ü bırak 80lvl 6-7aydan aşağı olamazsın
botsuz lv 85+ warrior 1 ayda yaparım.
Botlar kalkmaz kalkarsa da bence hiç fena olmaz üstünüze alınmayın ama botterları pek sevmem :roll: en azından zevk alarak oynaya oynaya 100 lv olursunuz çünkü bu oyundaki hiçbirşey 8li partylerin vereceği zevki veremez kaç ayda olacağınız o kadar mühim mi tabiki çalışan kişiler öğrenci olanlar çok zorlanır ama yazları haftasonları tatillerde istediğiniz kadar oynarsınız. Bunlara karşılık olarak asla gold bot ve kser görmezsiniz oyunda bence o kadar da kötü değil :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
judas demiş ki:
ben bu oyuna başladığım zamanda bot vardı ben ölürüm yine bot olur.
Elinle 100 lvl char kasamazsın kassan farmı olmaz.Charı 100 lvl yapacan + FF yapacan + Seti düzecen = yaş en az 60 :mrgreen: :mrgreen:
Elle kasacak olsam isro oynamam ksro oynarım buda ayrı bir konu.
Not:Bütün botlar kalkar iSro bot kalkmaz adamın kendi botu:)
Bide o ne biçim gm yav ben öle konuşan bir gm görmedim.Sokaktan mı getirip pc'nin başına koymuşlar :santa:
Bende dediğim gibi şaşırdım.Hatta Gme'e de söyledim bu konuşmalardan sonra oyunun gözümdeki değeri 0 landı diye.Ama yinede devam etti saçma sapan konuşmaya...

mavii demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
Bot kalkarsa bence güzel olur. Party Matching penceresini açınca LTP yerine Cave yada Taklamakan partileri ile karşılaşırız. Ki eminim bu çok daha zevk verir. Aralıksız kasmak yerine, 2-3 saat kasıp mola verip tekrar devam ederek sürekli kasabilir uğraşanlar. Ama sp farm olayı biter. Taxiler aşırı azalır. Goldbotlar biter. Herkez kendi goldunu kendi kasmak zorunda kalır. Goldbotlar yerine Joymax kendisi gold satarsa eğer işte o zaman Silkroad asıl oynanacak oyun olur.
oldu canım görürsem söylerim :santa: bot kalkarsa 100ü bırak 80lvl 6-7aydan aşağı olamazsın
Fazla abarttın bence. Başkaları 2-3 plus ile 100 olabiliyor aralıksız taxi ve partiler ile. 80 için 6-7 ayı denk görüyorsan; partysiz elle kasarsan o dediğin olur. Botun bitmesi ile char satış piyasası eski haline de gelir. Ayrıca 100lv olan birinin playerlığı da belli bir seviyeden aşşağı olmaz. Sonuçta 100lv olup da pvp yapmayı bilmeyenler var şu an. Ayrıca dalga geçer gibi bir üslub kullanmazsan daha hoş olur, fikrimi yazdım sadece ben.

darwell demiş ki:
mavii demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
botsuz lv 85+ warrior 1 ayda yaparım.
Botlar kalkmaz kalkarsa da bence hiç fena olmaz üstünüze alınmayın ama botterları pek sevmem :roll: en azından zevk alarak oynaya oynaya 100 lv olursunuz çünkü bu oyundaki hiçbirşey 8li partylerin vereceği zevki veremez kaç ayda olacağınız o kadar mühim mi tabiki çalışan kişiler öğrenci olanlar çok zorlanır ama yazları haftasonları tatillerde istediğiniz kadar oynarsınız. Bunlara karşılık olarak asla gold bot ve kser görmezsiniz oyunda bence o kadar da kötü değil :thumbsup:
Benim mesajımda demek istediğimi tam anlamıyla anlamışsın. Ben çok özlüyorum 90lv sınırında yaptığımız sabahlara kadar partileri, o yorgunlukla geçilen muhabbetleri falan. Şimdi gelde bul öyle parti. 2 sayfa var party matchingde, 1.5 sayfası LTP geriye kalan 3-5 tane parti de 99 parti yada taxi.

bn ılk oynadıgımda bot fln yokdu max 60 wardı taklamakan bıle acık degıldı ne eylence wardı anlatamam thıef hunter kapısması kervan olayları pwp ler deliydi

İnşallah bot kalkar. tek isteğim botun kalkması =) ben botsuz 100 Lv e kastım ve cok zevkli =) knight onlinede koxp yokken ki zamanlarda günde 100me kasıyodum 17 günde 79 dan 80 olmustum ve char fiyatları gayet güseldi. eğer burdada bot kalkacaksa herkes emeğinin karşılığını alacak. oyuna daha fazla değer verilecek daha fazla zevkli olacak. umarım Gm'in dediği gibi bot kalkar.

ewt bende botla kasıyorum ama bot olmasa daha iyi yani bi sro bot çıkıpta isro kalmasın ama kalkıcaksa hepsi kalksın ona ok

judas demiş ki:
ben bu oyuna başladığım zamanda bot vardı ben ölürüm yine bot olur.
Elinle 100 lvl char kasamazsın kassan farmı olmaz.Charı 100 lvl yapacan + FF yapacan + Seti düzecen = yaş en az 60 :mrgreen: :mrgreen:
Elle kasacak olsam isro oynamam ksro oynarım buda ayrı bir konu.
Not:Bütün botlar kalkar iSro bot kalkmaz adamın kendi botu:)
Bide o ne biçim gm yav ben öle konuşan bir gm görmedim.Sokaktan mı getirip pc'nin başına koymuşlar :santa:
aynen dedigin gibi bi tek isro bot kalcak die duydum ...

Prada

Bot kalktığı gün bu oyunun mantığı değişecek.. Zevk için oynanacak işte o zaman SRO gerçek SRO olacak.. ama üzülerek söylüyorum ki bu hiçbir zaman gerçekleşmeyecek :P

Ben şahsen her zaman karşıydım bota ve bu oyuna başladığımda hedefim o zaman ki 70 lvl' e ulaşmak değil eğlenceli vakit geçirip keyif almaktı.. Ancak benim bu keyfime karıştılar bende botter oldum ama hiç bi zaman o acemilikte aldığım keyfi alamadım..

Şimdi bot kullananlar bana söylesin ne zevk aliyosunuz oyundan?

Prada demiş ki:
Bot kalktığı gün bu oyunun mantığı değişecek.. Zevk için oynanacak işte o zaman SRO gerçek SRO olacak.. ama üzülerek söylüyorum ki bu hiçbir zaman gerçekleşmeyecek :P

Ben şahsen her zaman karşıydım bota ve bu oyuna başladığımda hedefim o zaman ki 70 lvl' e ulaşmak değil eğlenceli vakit geçirip keyif almaktı.. Ancak benim bu keyfime karıştılar bende botter oldum ama hiç bi zaman o acemilikte aldığım keyfi alamadım..

Oyun ilk çıktığında dediğin gibi 70 lvldi ve biz o lvle elimizle kastık.Ne cafelerde sabahladık ne evde sabahladık ne kahvaltı ne akşam yemeği yedik :curtain: o zamanlar çok güzeldi ama 70 lvldi.
Şimdi ise 105 gelecek.Bu oyunda bot kalkarsa kimse oynamaz.
Oynayan olursada adamın işi gücü olmaz bütün gün 8'lide takılcak kahvaltı wc molası falan yapmaması lazım :santa:
Şahsi fikrim bu bot kalkmaz sro kalkar :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
judas demiş ki:
Prada demiş ki:

Oyun ilk çıktığında dediğin gibi 70 lvldi ve biz o lvle elimizle kastık.Ne cafelerde sabahladık ne evde sabahladık ne kahvaltı ne akşam yemeği yedik :curtain: o zamanlar çok güzeldi ama 70 lvldi.
Şimdi ise 105 gelecek.Bu oyunda bot kalkarsa kimse oynamaz.
Oynayan olursada adamın işi gücü olmaz bütün gün 8'lide takılcak kahvaltı wc molası falan yapmaması lazım :santa:
Şahsi fikrim bu bot kalkmaz sro kalkar :thumbsup:
+1905 :headbang:

Bu oyunda bot kalksa kim elle kasıcak.Valla şahsen elle kasmak yerine bot daha zevklidir.

Birde hiç hunter thief kapışması olmuyo diyosunuz.Adam bota koymayıp 80 lw de meslek yapamıyorki.Diğer tüm lw leri kasıyor.

Size şunu söyliyim SRODA BOT BİTMEZ.GMLERİNDE BU İŞİNE GELİYOR.Şuan serverlerın populate olmasına aldanmayın.Pre satışları düştü diye doldurucaklar.

Bence Joymax Gbotlara izin versin fakat gbotlarda pt kabul etsin diğer lw i düşük arkadaşlarımız kasılsın.80 Lw e kadar gold bot var.Bence en mantıklısı bu

Bi dakka şimdi sana bi sorum var _Anıl_ Bu oyunu öle hiç emek harcamadan sadece para vererekmi kasmak eğlenceli olur,yoksa azcık para harcayarak ve büyük bir emek harcayarakmı kasmak eğlenceli olur.
Bana sorarsan emek herşeyin eğlencesidir...

BENDE GM olacam servera girince hayatınız plan alayınız yalan falan yazacam :D

Yukarı Alt