Takımı
Galatasaray
Botların kesin kalkacağını söylüyor.Tabi bizde tepkimizi belirttik.Şahsen ben bot kalkarsa daha bu oyunu oynamam!..Hergün pc başında oturup char kasamam :detective:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Server Malazgirt sabahtan beri Gm ile tartışıyoruz xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çocuk mu bu ya , naptı acaba bu joymax gitti gamesultan'ın sahibinin oğluna mı verdi gm'liği rezil herifler.

Takımı
Galatasaray
PowerInMe demiş ki:
Süper ya ama biraz saçma geldi gm böyle konuşmaz ama kalkarsa yehoo artık elle kasıcaz zevkin dorukları
KArdeşim elle 100 lvle nasıl kasmayı planlıyorsun?.Tamam bizde karşıyız bota ama 100lv e elle kasmak yıllarını alır.Botla bile aylarca uğraşıyorsan...

Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Çocuk mu bu ya , naptı acaba bu joymax gitti gamesultan'ın sahibinin oğluna mı verdi gm'liği rezil herifler.
Vallahi bana çocuk gibi geldi saçma sapan konuşuyor.İnanamadım ilk başta

+ ben globalden karşı çıkıyorum diye beni yanına ışınladı xD

böyle gm olsun :D eger görim resmen söverim böyle bir zihniyete ve terbiyeye sahip adam mı yönetecek oyunu banlarsada oynamam ötesi yok.

Kalkarsa şayet bot ilk günlerdeki gibi elle dvm 100 lvl yapmak zorlaşcak tabikide bot olmayınca fakat elle oldugu zmn 100 lvl char kıymete bilinip 200-300 tl yerine 400-500 tl rahat gidicek emınım.

Madem ellerinde bunu tamamen kapatacak çözüm vardıda neden bu zamana kadar izin verdiler acaba... :think: Bu arada uğur abiyede katılıyorum.
Kemalist demiş ki:

Takımı
Galatasaray
Ne biliyim aklıma sonradan geldi resim çekmek.Ve sadece bu söyledğini çekebildim xD..Ama tüm server gördü hatta bnmle bir kaç kişiyi daha yanına ışınladı..

Bot kalkarsa bence güzel olur. Party Matching penceresini açınca LTP yerine Cave yada Taklamakan partileri ile karşılaşırız. Ki eminim bu çok daha zevk verir. Aralıksız kasmak yerine, 2-3 saat kasıp mola verip tekrar devam ederek sürekli kasabilir uğraşanlar. Ama sp farm olayı biter. Taxiler aşırı azalır. Goldbotlar biter. Herkez kendi goldunu kendi kasmak zorunda kalır. Goldbotlar yerine Joymax kendisi gold satarsa eğer işte o zaman Silkroad asıl oynanacak oyun olur.

Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
_ANIL_ demiş ki:
Ne biliyim aklıma sonradan geldi resim çekmek.Ve sadece bu söyledğini çekebildim xD..Ama tüm server gördü hatta bnmle bir kaç kişiyi daha yanına ışınladı..
nereye ışınladı?
Ben sonar taxideydim beni cons un çıkışına ışınladı.Sanırım orda görünmezdi.

mavii demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
Bot kalkarsa bence güzel olur. Party Matching penceresini açınca LTP yerine Cave yada Taklamakan partileri ile karşılaşırız. Ki eminim bu çok daha zevk verir. Aralıksız kasmak yerine, 2-3 saat kasıp mola verip tekrar devam ederek sürekli kasabilir uğraşanlar. Ama sp farm olayı biter. Taxiler aşırı azalır. Goldbotlar biter. Herkez kendi goldunu kendi kasmak zorunda kalır. Goldbotlar yerine Joymax kendisi gold satarsa eğer işte o zaman Silkroad asıl oynanacak oyun olur.
oldu canım görürsem söylerim :santa: bot kalkarsa 100ü bırak 80lvl 6-7aydan aşağı olamazsın
çalışmayan, 7/24 ev'de oturan 100lv yapar el ile. Nasıl yapar arkadaşın dediği gibi 8/8 pt de 10lv yüksek moblarda kasarak tabiki. Ama senin dediğin olay ben ve benim gibi çalışan kesim için.

ben bu oyuna başladığım zamanda bot vardı ben ölürüm yine bot olur.
Elinle 100 lvl char kasamazsın kassan farmı olmaz.Charı 100 lvl yapacan + FF yapacan + Seti düzecen = yaş en az 60 :mrgreen: :mrgreen:
Elle kasacak olsam isro oynamam ksro oynarım buda ayrı bir konu.
Not:Bütün botlar kalkar iSro bot kalkmaz adamın kendi botu:)
Bide o ne biçim gm yav ben öle konuşan bir gm görmedim.Sokaktan mı getirip pc'nin başına koymuşlar :santa:

Yukarı Alt