Arkadaşlar dün saat 10:30'da girdi ve samarkant'a çağırdı Gittim Ve 3 yıllık hasretimi giderdim

Dikkat:Arkadaşlar Sizede Bu Gm yi tavsiye ediyorum Tam Kafa Kadın^^^(Bayanmış)

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

^^Server Venice^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Sen bu çarı çaldılar diye ortalığı kırıp geçirmiyormuydun ?

:arrow:
SweeTChieF demiş ki:
Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. ^^ Göreceğiz. :wink1:
Bu forumda bu charı takas ettim kişiye sorabilirsin Günahımı Almaya Devam et çok güzel devammm :thumbsup: Charı aldım gün de burda topic açmıştım forumdan geri kalıyosun :thumbsup:

Takımı
Besiktas
PowerInMe demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Bu forumda bu charı takas ettim kişiye sorabilirsin Günahımı Almaya Devam et çok güzel devammm :thumbsup: Charı aldım gün de burda topic açmıştım forumdan geri kalıyosun :thumbsup:
Laflarına dikkat et yalan söylemediğin ne malum ? kasma kendini boşuna ben ciddi kanıtlar görürsem inanırım. :byes:

SweeTChieF demiş ki:
PowerInMe demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Laflarına dikkat et yalan söylemediğin ne malum ? kasma kendini boşuna ben ciddi kanıtlar görürsem inanırım. :byes:
Sen iyimisin?Ben doğruları söylüyorum bu charı çağkan die biri ile takas ettim Aphrodit3 die char verdim olympusta sonra ekrem kibar die biri çaldı sakaryalı ve takas ettim gün fotosunu koydum çalındı günde koydum sen neden iftira atıyosun?

Takımı
Besiktas
Laflarına dikkat et yalan söylemediğin ne malum ? kasma kendini boşuna ben ciddi kanıtlar görürsem inanırım. :byes:[/quote]
Sen iyimisin?Ben doğruları söylüyorum bu charı çağkan die biri ile takas ettim Aphrodit3 die char verdim olympusta sonra ekrem kibar die biri çaldı sakaryalı ve takas ettim gün fotosunu koydum çalındı günde koydum sen neden iftira atıyosun?[/quote]
Eğer yönetimde sana inansaydı rütben geri gelirdi :byes:

Kelime Oynu oynamayı bırak sen bişi dedin cevapladım işi yönetime çekiyosun onlar neyin ne olduğunu biliyor foruma göz at açtım topiclerde aldım günüde görürsün çalındı günüde

SweeTChieF demiş ki:
PowerInMe demiş ki:
Sen iyimisin?Ben doğruları söylüyorum bu charı çağkan die biri ile takas ettim Aphrodit3 die char verdim olympusta sonra ekrem kibar die biri çaldı sakaryalı ve takas ettim gün fotosunu koydum çalındı günde koydum sen neden iftira atıyosun?
SweeTChieF demiş ki:
Eğer yönetimde sana inansaydı rütben geri gelirdi :byes:
Kusura bakma ama yönetim biraz meşgul. Arkadaşımın bow charını çalan bir adam forumda var. Çekinmeden söylüyor ben çaldım banlayacaksanız beni banlayın diye. Neredeyse 3 hafta oldu, yönetim hala banlamadı arkadaşı.

Konuyu sapıtmayın sorunlarınızı pm ile halledin..

Ps:Gm cagırdına pisman olmustur etrafını sarmıslar taxim deki yılbasi eglenceleri gibi :twisted:

Yukarı Alt