Dikkatli Okuyun !!

11 Tane Globali Alın Silkinizle.. 10 Tanesini Sallayın Hemen.. 1 Tane Bırakın Onu Kasaya Koyun , Işınlanın Diğer Şehre, Sonra Geri Dönün Eski Şehrinize Ve Kasayı Bakın 11 Tane Görüceksiniz.. Eldoradoda 1.5 Saattir 100 Lerce Global Atıldı !!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
konu kalsın canım başlık gereksiz büyük ama :D

Hacılar onunki nedir bilmem ama bu gün aynısı başıma geldi global attım gitti gözükmedi sadece o dönemlik bugdu galiba.

Truth demiş ki:
Hacılar onunki nedir bilmem ama bu gün aynısı başıma geldi global attım gitti gözükmedi sadece o dönemlik bugdu galiba.
En SOn bi tane Kalınca Dene Yukarda Yazanı Belki Olur :D

Ewt Böle Bir Bug War bizim Serverdeki Bütün Yabancılar Hep Yapıyor Akaşam kadar 100lerce Atılar we Hep Sayı Weriyolar :D 1-2-3-4-5 vs.vs.

evet böle bir bug var 18 ocak 2009 da yapılıyordu ve 19 ocak 2009 tarihinde sona erdi... eldorado serverında keşfedildi... _CiGaRaEcH_ keşfetti (türk ve HaYaL_eVi_52 guildinde sanırım helal olsun...herkese tek tek selam gönderdi) ve anlattı nasıl olcagını ben dün denedim oldu şuan bug ı kaldırmışlar ... 11 global satın alıyosunuz taze taze 1 tane kalana kadar harcıyorsunuz kasaya atıyosunuz diğer şehre ışınlanıyosunuz kasaya baktığınızda 11 tane olmuş.... (ŞUAN BUG YOK DENEMEYİN DÜN VARDI)

arkadaşlar bir donemlik bir bug oldugu belli mesela biz knight onlinede 16lı bug yapmıstık 1 yaratıktan 16 yaratık kadar ex geliodu...tabi koxpla

böyle bir şey yoktur. o 100lerce global in sebebi ccf ile alınan silkdir :wink1:

abow demiş ki:
evet böle bir bug var 18 ocak 2009 da yapılıyordu ve 19 ocak 2009 tarihinde sona erdi... eldorado serverında keşfedildi... _CiGaRaEcH_ keşfetti (türk ve HaYaL_eVi_52 guildinde sanırım helal olsun...herkese tek tek selam gönderdi) ve anlattı nasıl olcagını ben dün denedim oldu şuan bug ı kaldırmışlar ... 11 global satın alıyosunuz taze taze 1 tane kalana kadar harcıyorsunuz kasaya atıyosunuz diğer şehre ışınlanıyosunuz kasaya baktığınızda 11 tane olmuş.... (ŞUAN BUG YOK DENEMEYİN DÜN VARDI)

bende ayın 19 unda denedim olmadı

yalannnn......

SLAYER_BBB demiş ki:
abow demiş ki:

bende ayın 19 unda denedim olmadı

yalannnn......

19unda bitti diyoz bak kocaman yazıyo gir eldoradoya TuRKeY_PoWeR a sor o bile yaptı

Yukarı Alt