Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar herkes bugdan sonra para istemeye başladı bende hiçbir şey demeden verdim herkese ama herkes "2bil daha ver " vs. diyor bir baktım param 2bil azalmış . Lütfen bu konuda dikkatli olun kimse de darılmasın bu yazdığıma. İyi oyunlar​

2bil versene :P
olsun paylaşmak güzeldir ama yüzsüzlükde olmasın arkadaşlar

Mopneet

The_Sekill demiş ki:
olm 75bil yapmsnz 1b istyoz cok mu :oops:
O 1-2 billeri toplayınca baya bir para ediyor ama. Illa bu yolla cevap istiyorsanız: " evet, çok. " Hiç sorgulamadan veriyoruz sarkolatayla herkese ama ona ver buna ver bize kalmayacak yahu. Kimse darılmasın.

Takımı
Galatasaray
Bumpkin demiş ki:
The_Sekill demiş ki:
olm 75bil yapmsnz 1b istyoz cok mu :oops:
O 1-2 billeri toplayınca baya bir para ediyor ama. Illa bu yolla cevap istiyorsanız: " evet, çok. " Hiç sorgulamadan veriyoruz sarkolatayla herkese ama ona ver buna ver bize kalmayacak yahu. Kimse darılmasın.
:beer:

arkadasım bak smdi adamda 75bil var bizde 100m :) örnek bı weapon elxr alıyo 10m tanesı. bn almak ıstesem ne yapıcam? ya adam gibi alışverıs yapıcan paranı kmseye göstermicen ya da paylaşıcan bu böyle yanı sn tutup oyunun duzenını alt ust edemezsn.

Şimdi bu bugla bu kadar para kasmış adamlardan 200-300 hadi taş çatlasın 500m istenir de 1-2b istemeye nasıl yüz buluyosun sen :D.Adamlar geleceğini düşünmüş yapmışlar.Bana fırsat kalmadı ama olsun :D.Zate hala Avenger ve serverlerın gelmesini bekliyorum :D

Al işte açtığım topicte gelen cevaplara bak ..
@the_sekill
arkadaşım ben ne kadar buglamışsam buglamışımdır sen o sırada oyunda değilsen benim suçum değil bu bugı yapan çok kişi yok zaten siz parasız kaldınız die elixir weaponu 50m den verionuz yani bu sizin saçmalıınız ben xx bilim var die 50m vermem elix weapona.Oyun normal şekilde devam ediyor sadece bazıları için oyun kolay hale geldi :)
örnek isroda bazıları çok zengin diye sen elixir weaponu 10m den mi satıyorsun ?
Senin dediğin ancak ütm server zengin olunca oılur

Bende reelde misal 1milyon dolarım var.Bana gidik bide 1000 dolar verirmisin deseniz ben o diyen adamı döverim.Zaten en sevmediğim şeylerden 1.si uniq kestir ve uniqde ks yapma.2.side aha bu.Para bol olunca illa vermek mi gerekiyor.Tamam paylaşımcı olacaz ama kendimize lazım olduğundan ve geleceğimizi düşündüğümüzden yaptık.Bak geçendede millet gelmiş benden 100m - 200m istiyor iyi günüm diye verdim aradan 10 dakika geçti verdiğim adamlarıdan biri 500m daha versene diyor.Olmaz ama cidden parayı kim yaptıysa onundur.Şimdi parası olmayanlar diyecekler "e ben o sırada oyunda değildim" banane kardeşim olsaydın oyunda biz nasıl girdiysek nasıl mediamızı hemen indirdiysek aynı şekilde indirip bugu bulup yapsaydınız bizim gibi paranız olsaydı ah ne güzel olurdu...

Hazır sözü açılmışken uniqlerdende bahsetmek istiyorum.Adam uniq için çağırıyor beni sonra sen kesmek diyor buda ayrı bir iş.Madem ben kesmicem beni neden çağırıyosun?Bu uniq meseleside para meseleside burda bitmiştir.Uniqi bulan keser para kime aitse onundur dahada uzatılacak tarafı yoktur.

Mopneet

ironEyE demiş ki:
Bu unique meseleside, para meseleside burada bitmiştir. Unique'i bulan keser para kime aitse onundur daha da uzatılacak tarafı yoktur.
+bmp

nyse kardesım verenler saolsn bişi demiyorm tbıkı haklısınz. ama inşallah rollback gibi bişi gelr de delikanlı gibi oyun oynarız :) hadi iyi forumlar.

Yukarı Alt