Glaw - Pacheon - Fire - Cold .. Ben Çarlarımı 50 Lw e Kadar BowLa Kasarım Hızlı Olur Ve 76 Lw e Kadar Bow Ve Heusal Max Olur .. Böylece Çarlarımız Hem Pwp (Heuksal) Hem Unique (Pacheon) Defans ( Cold ) Atack (Fire) Olur Ayrıca En Önemlilerinden Biri Bow Skili Glawa Hızlılık Kazandırır Stundan Sonra Adamı Rahat Alırsınz .. ..

AnqeLL demiş ki:
Glaw - Pacheon - Fire - Cold .. Ben Çarlarımı 50 Lw e Kadar BowLa Kasarım Hızlı Olur Ve 76 Lw e Kadar Bow Ve Heusal Max Olur .. Böylece Çarlarımız Hem Pwp (Heuksal) Hem Unique (Pacheon) Defans ( Cold ) Atack (Fire) Olur Ayrıca En Önemlilerinden Biri Bow Skili Glawa Hızlılık Kazandırır Stundan Sonra Adamı Rahat Alırsınz .. ..

MERHABA BEN CEM CHAR YAPILANDIRMAN VE ANLATIŞIN ÇOK HOŞUMA GİTTİ SENİN CHARINI BEĞENDİM ECSRO DASIN SANIRSAM LAFI FAZLA UZATMICAM CHARINI BANA SATMANI İSTİYORUM. SEN DERSİN "NEDEN BU KADAR CABUK LVL ATLANDIĞI SERVERDA CHAR SATIN ALMAK İSYİYOSUN?" DERSEN BENDE SANA ŞÖYLE CEVAP VERİRİM CHAR KASMAYI PEK SEVMEM AMA SENLE ORTAK DA OLABİLİRİZ SENİ KANDIRMAM MERAK ETME ECSRODA DEĞİLDE KSRODA 90 LVL CHARIM VAR SENİ SOYMA GİBİ BİR DERDİM YOK AMA BANA CHARINI SATMANI İSTİYORUM ÖZELDEN PM ATÇAKTIM AMA DAHA YENİ ÜYE SAYILIRIM.MSN ADRESİM:"[email protected]" EKLERSİN ORDA DAHA RAHAT GÖRÜŞEBİLİRİZ.

CHAR HOŞUMA GİTTİ DEMESEM YALAN OLUR :D SENLE KISACASI SENDEN CHARI BANA SATMANI VEYA ORTAK OLAMANI İSTİYORUM TABİ SEN İSTERSEN CHARI BANA SATARSAN ŞİFREYİ DEĞİŞTİRİP SANA YENİ ŞİFRESİNİDE VERCEM AYRICA İSTEDİĞİN MİKTARI SANA ÖDEYECEM MSN ADRESİNDEN ULAŞIRIM DEMİŞTİM AMA SEN EKLEDİM YAZMIŞIN AMA EKLEMEDİN VEYA EKLERKEN HATA OLDU HERHALDE ŞİMDİ EKLERSİN ARTIK MSN DE BEKLİYORUM ANLAŞMAYA VARMAMIZ GEREKİYOR

arkadaslar 50lvl bowla kasmak biras sacma oluyor bence 90heuksal 70fire 70lightnin 70cold cok daha mantıklı olabilir :roll: cunku cold phy def weriyor 8)

bence en iyi glavie yapılandırması 90 heuksal-90fire-90cold-30lighting...ztn garment olursunuz %20 armora nazaran hıza kavuşuyorsn garment sayesinde.hızlı koşma skili sayesndede +%30 eklenir.defance ve attacklarda max olr force-heuksal ve coldta'da :wink1:

TheRage demiş ki:
bence en iyi glavie yapılandırması 90 heuksal-90fire-90cold-30lighting...ztn garment olursunuz %20 armora nazaran hıza kavuşuyorsn garment sayesinde.hızlı koşma skili sayesndede +%30 eklenir.defance ve attacklarda max olr force-heuksal ve coldta'da :wink1:

eft bende arkadaşa katılıyorumm... :thumbsup: paylaşım iiçin saol :wink1:

Yukarı Alt