yahu ben Brue denen adamla bizzat pvp yaptım benim yıkamadıgım adamı o yıkıyordu hem de cook basit ikimizde de +7 glavie vardı
o zaman soyle dusunun full int bir adam ve full str bir adam silah item hiçbir farkları yok 20k hp den baslat hepsini ikisi de aynı imbue kullanıyor aynı anda aynı skilleri basıyorlar hangisi daha once ölür
not hp basmak yok?

_AvRiL_ demiş ki:
yahu ben Brue denen adamla bizzat pvp yaptım benim yıkamadıgım adamı o yıkıyordu hem de cook basit ikimizde de +7 glavie vardı
o zaman soyle dusunun full int bir adam ve full str bir adam silah item hiçbir farkları yok 20k hp den baslat hepsini ikisi de aynı imbue kullanıyor aynı anda aynı skilleri basıyorlar hangisi daha once ölür
not hp basmak yok?
critical yıyen ölür muhahah nasılsım Cool

Zardock demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
not hp basmak yok?
critical yıyen ölür muhahah nasılsım Cool
sus lan:D

tamam tartısmayın zaten yeni server'a geçtim :lol: he bu arada o sil at çöpe dediğinz çarın lvl 45 ken 45lvl crit 3 artısız glavie vardı elinde 44 level full int kılıç kalkan adamı yatırdım + adamın kılıç kalkanı sos'tu yeni serverda 2 çar kasıom ikiside full str biri glavie diğeri bow artık bende örendim full str Wink

Yukarı Alt