Sürekli bow kasmaktan sıkıldım ve Glavieye dönderdim charı.. Fakat siteyi araştırdığımda Bow için Blade için bircok fikirler söylenmiş yorumlar yapılmış ama Glavie için pek birşey söylenmemiş..

Sizce Glavie yapılandırması ne olmalı ve ne giymeli ?

LvL 81 - Fire 78 - Heuksal 78 - cold 40 - light 40

Cold veya Light devam edicem buna göre yorumlarınızı bekliyorm.

Str char zaten az vuruyor imbuleyi ligth yada cold yaparak bunu daha aşağı çekiyorsun .Fire Cold Sağlam defans sağlam atack yapar. Fire Ligth Sağlam Atack Hızlı Kasma Crit yememe gibi avantajları var. Ama Cold Ligth nukerden başka chara gitmez bence :) al sana yorum

Bence Ligth :) pary ratio + atack rating avantajı var zaten hp tavan yaptıgı için glavier de kolay kolay yatmaz snowa ihtiyacın yok dolayısıyla. yada cold buff ı na bence ligth git derim cold gidersen pwp de hiç bişi olmaz sadece pot savaşı yaparsın pot u biten ölür :D

evt haklısın.. bnde light diye düşünüyormda pwpde bowlar fazla damage veriyor dikkatimi cektide.. garment giyiyorm acaba pro yamı dönsem ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RaPS0Dy demiş ki:
Sürekli bow kasmaktan sıkıldım ve Glavieye dönderdim charı.. Fakat siteyi araştırdığımda Bow için Blade için bircok fikirler söylenmiş yorumlar yapılmış ama Glavie için pek birşey söylenmemiş..

bir Glavie üstadı olarak söyleyeceklerim şunlardır.

Fire-Cold Glavie 8)

extraloob demiş ki:
RaPS0Dy demiş ki:

bir Glavie üstadı olarak söyleyeceklerim şunlardır.

Fire-Cold Glavie 8)

Bir light glavieye göre damagelerin nasıl? cok fark ediyormu? sonucta lightta mage vurus bufu var ve %16 gibi bir artma saglıyor mage vurusta belli bir lvlde..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
light artık hiçbir işe yaramıyor.

nuker ; light kullanmıyor fire-cold-bicheon yapıyor.
glavie ; light kullanmıyor fire-cold-heuksal yapıyor.

bu bağlamda light'ın hiçbir anlamı kalmadı boşuna parry ratio speed vb. özellikleri charınıza aslında hiçbirşey katmadığı bir gerçek.

bütün yapılandırmalarımız ; http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=604&t=136855

Yukarı Alt