Evet glavienin skilleri durusu çok hos yavas kasıldığıda doğru ama kolay kolay yatmayan bi chardır bnm tavsiem snn hosuna gidior bu charı kas...!

Glavie kasılması gayet zevkli bir char.. yavaş kasılır diyenler glavie kasmışmıdır merak ediyorum..

kardeş sen canını hiç sıkma 82 lvl glavie hazır kasılmış char 200 ytl 80+7 damatlık vs. vs. :twisted: :twisted:

bir çok chara göre çok hızlı kasılır glavie denedim oradan biliyorum..
orneğin bow 31 olana kadar glavie 35 olur blade gore kat kat hızlı kasılır nuker ıcın de nuke acılana kadar 2 ye katlar bır de taxı ve farmını tamamlamıs bır glavıe ısen gayet hos.

kardesim bende 45 lwl bow + 58 lwl glavie + 74 lwl nuker var. şimdi glavie yavas kasılır die bişey yok skillerine bağlıdır.benden tavsiye bota koymuyorsantaxi vs. giriyorsan 1 gap la kasıl ama bota koyuyorsan 3-4 gap hep exp hem sp için tavsiyem.glavie 70+ lwl olunca skiller biraz daha değişiyor ve adam seri sekilde savasıyo glavie hızlı char ve yapabilirsen sağlam da olur... AMA BEN SANA FULL STR BOW ÖNERİYORUM BOW GİBİ CHAR YOKKKK... illaki glaavie diyorsan onuda tavsiyee ederim...ßß:D

Prestij

Tanınıyorum
Kasma aşamasında cold skilleri yerine lighting skillerine ağırlık verip garment set kullanırsan yavaşmı yoksa hızlımı anlarsın, bana göre hızlı, takdir senin :wink1:

kasmyı bilen hızlı glive bütün chaların ortalması gibi bütün charlaın özelliklerinden biraz biraz var 90 light 30 cold yap sonra ff olunca güzel bi pt kurup shaitana bile kafa tutarsın herşeyi yapabilme imkanın var job uniqe (shaitan veya lord az ihtimal olsada ii bir pt ile kesersin) fw ve gw her türlü alanda işe yarıor emin ol ama ff olup setini düzgün yaparsan

chinise charda bence kolay kasılılan 1. nuker 2.bow 3. glave kantal filan olmaz ama 1.sıradakı nuker attın mı sağlam charlardandır. hp arttırıyon zaten elindede ii bişey varsa ii kasılırsın

kardeş çarın skilleri ve itemleri salam oldugu sürece hiçde hantal degil ben 84 lwlim 85-87 winglere 2 skilde rahat yatırıyorum vede canı çok oldugu içinde kolay kolay yatmıyor :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yıllardır sabitimdir.

FuLL STR Garment Cold Glavie Weapon 85+9 [Gaia'da alacağım az kaldı]

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
awww sende mi brutus :P

cold 90
fire 90

şimdi rahatladın mı hacım ikiside eşit dual imbue ^^

ben kasıyorum 55 lwl im çok zevkli bi char
zor kasılmasına gelince şundan dolayı zor kasılır, sen yaratığı kesene kadar nukeci ve avrupalılar ks yaptığından dolayı kasılması çok zor oluyo
penonlarda nukerler fıtık ediyolar mesela :)

Glavie yavas diyenler Hiç Blader kasmamıs demekki :D
Glavie Herseyiye Güzel Kimisi Cold Dior ama Fire Glavie en iyisi bana göre

Yukarı Alt