1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Gladio patlattı kafalar karıştı


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  Rekora koşan filmdeki 'Özal öldürüldü' iddiasına, Zeynep Özal'dan çarpıcı bir bakış geldi: Babama otopsi yaptırmadığımız için çok pişmanız.

  - Resim Silinmiş.

  Vizyona girdiği günden beri izlenme rekoruna koşan ”Kurtlar Vadisi Gladio”da işlenen Turgut Özal suikastı iddiasına çok ilginç bir tepki geldi. Merhum Cumhurbaşkanı Özal’ın kızı Zeynep Özal, Gladio filmi ile 16 yıl sonra Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen babasının ölümü için, ailesi adına da konuşarak, “Otopsi yaptırmadıklarına büyük pişmanlık duyduklarını” söyledi. Zeynep Özal, hayati konunun Kurtlar Vadisi Gladio’da işlendiğini belirterek, “Keşke otopsi yaptırsaydık. Bu her zaman içimizde kanayan bir yara olacak. Ölümü sırasında annemi sürekli ilaçlarla uyutuyorduk. O sırada düşünemedik. Aslında kanuna göre de otopsi yapılması gerekirdi. Neden yapılmadı bilemiyorum” dedi.

  KURTLAR VADİSİ GLADIO

  ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin efsaneleşen karakteri İskender Büyük’ün hayat hikayesi ekseninde Türkiye yakın tarihinin önemli olaylarına ışık tutan Kurtlar Vadisi Gladio; bir derin devlet ajanının, yıllar boyu hizmet ettiği Gladio ile hesaplaşma hikayesi. "Özal, Musul ve Kerkük'e girecek diye mi zehirlendi? Cem Ersever, Gladio’nun hangi gerçeğini öğrendiği için öldürüldü? Kim Washington'dan gelen telefonla darbe girişiminden vazgeçti? Apo suikastını kim önledi? 28 Şubat süreci bin yıl sürecekken beş yılda nasıl sona erdi?" beyazperdeye taşıdığı çarpıcı sorulardan bazıları…
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017