Prens Andrew’nun eski eşi Sarah Ferguson, GİZLİ KAMERASIYLA Türkiye'yi tüm dünyaya REZİL ETTİ

!! Prens Andrew’nun eski eşi Sarah Ferguson, GİZLİ KAMERASIYLA Türkiye'yi tüm dünyaya REZİL ETTİ !!

İngiltere tahtının 4’üncü sıradaki veliahtı Prens Andrew’nun eski eşi Sarah Ferguson, Ankara Saray ve İstanbul Zeytinburnu rehabilitasyon merkezlerini gezmek istedi. Ancak izin çıkmayınca, York Düşesi çareyi kılık değiştirmekte buldu. Siyah peruk takıp başörtüsüne giren York Düşesi, yanındaki gizli kameralı ITN muhabiriyle merkezleri gezdi. Ancak, gördükleri insan ayıbından başka bir şey değildi. 6 Kasım tarihinde ‘Düşes ve Kızları: Onların gizli görevi’ başlığıyla yayınlanacak görüntüler öncesi ITN muhabiri Chris Roger yaşadıklarını şöyle anlattı:

TER, İDRAR VE KUSMUK KOKULARI: Ankara’daki giriş görevlisi kapıyı açmakta gönülsüzdü. İçeri girince nedenini anladık. Ter, idrar ve kusmuk kokuları geliyordu. Yüzlerce yatak üst üsteydi. Çocuklar el veya ayaklarından metal karyolalara bağlanmışlardı. Bir çocuk ise 1.5 metrelik bir kutunun içine konmuştu.

ÇOCUKLAR SEVGİYE AÇ: Etrafımızı bir anda 50 çocuk sardı. Sevgi bekledikleri gözlerinden okunuyordu. Çoğunluğu da yırtık-pırtık elbiseliydi. Çıkmak üzereyken çocuk çığlık atmaya başladı. Diğer çocuklar da bağırmaya başladı.

ÇOCUK ÇOK, EŞYA YOK: Odaları dolaşmaya başladık. Tıka-basa çocuk doluydu ama doğru dürüst eşya yoktu. Bir binadan diğerine geçtik. Çocuklar, karyolara bağlanmış, sırt üstü yemek yediriliyordu. Köpek gibi muamele yapılıyordu.

BEZ PARAMIZ YOK: Yetişkinlerin durumu da çok kötüydü. İki kadın bir yatakta yatıyordu. Altı bağlı bir kadın bezini açmış dışkısını yiyordu. Yanımızdaki görevli, “Bezlerini değiştirmiyoruz. Çünkü, yenisini alacak paramız yok” dedi.

AB ÜYESİ ÜLKEYE BAK: İstanbul’da da durum farklı değildi. O gezimizde Düşes’in kızı Prenses Eugenie da vardı. İçeriden ağlayarak çıktı. Düşes içeriden bir bez aldı, “Tanık olduklarımı değiştirmek için ilham kaynağı olacak” dedi. 2005’teki bir raporda engelli merkezlerinde insan hakları ihlalleri olduğu açıklanmıştı. Hiçbir şey değişmemiş. Bunlar, Avrupa Birliği üyesi olan bir ülkede yaşanıyor.

onaneki bizim ülkemizden bi tane kurum için bi ülkeyi rezil etmeye hakkı yokki bende gezdim böyle yerleri hatta bizim mahalledede var hiç böle bişiye raslamadım o kurumun ayıbı olur işte bizde bunlra cevap veemedimiz için sakil bi ülke olrak gözüküoruz

ArtLess demiş ki:
onaneki bizim ülkemizden bi tane kurum için bi ülkeyi rezil etmeye hakkı yokki bende gezdim böyle yerleri hatta bizim mahalledede var hiç böle bişiye raslamadım o kurumun ayıbı olur işte bizde bunlra cevap veemedimiz için sakil bi ülke olrak gözüküoruz
Üzerinde T.C damgası olan herhangi bir kurum Türkiye'yi iyi ya da kötü reklam etmiş olur. Bu topraklardayken kendi başına bir kurum da olsa devlet tarafından denetlenmelidir ki bu konuda zaten devletin kendi ayıbını görüyoruz. O yüzden o beni bağlamaz diyemiyoruz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ArtLess demiş ki:

böylesine rezil bir ülke tabiki gidecekler görüntüleyecekler türkiye resmen bitik durumdadır ben AB olsam bir 100 yıl almam avrupa ile hiçbir alakamız yok pislik içerisinde yaşıyoruz neremiz düzgün çalışıyor ki, dışkısını yiyor bez alacak paramız yok deniyor 8O

addIcFb

Aileden
extraloob demiş ki:
ArtLess demiş ki:

böylesine rezil bir ülke tabiki gidecekler görüntüleyecekler türkiye resmen bitik durumdadır ben AB olsam bir 100 yıl almam avrupa ile hiçbir alakamız yok pislik içerisinde yaşıyoruz neremiz düzgün çalışıyor ki, dışkısını yiyor bez alacak paramız yok deniyor 8O
Haklısın da ..adamların yapmaya hakkı yokki abi. :popcorn: Adilik

Çok iyi olmuş. Gözlerinden öpüyorum o düşes'i. Başka türlü adam olmayacaz biz. İlla ki bir olay bir hadise gerçekleşecek, yoksa kimsenin umrunda olmayacak bu garipler.

carwen

Bilgiliyim
Titus Pullo demiş ki:
Çok iyi olmuş. Gözlerinden öpüyorum o düşes'i. Başka türlü adam olmayacaz biz. İlla ki bir olay bir hadise gerçekleşecek, yoksa kimsenin umrunda olmayacak bu garipler.
+1907
Bizlere bu olay ders olur diyecem ama olmayacağını bildiğim için demeye gerek yok.

Nerde bu devlet yahu benim üzüldüğüm durum AB değil o çocuklar yazık değil mi onlara bu devlet daha bir 100 sene bunlara göz yummayımı planlıyor insanlıktan çıktık türkiye olarak yazık ya...

Titus Pullo demiş ki:
Görüntülenince de 1-2 bilemedin 5 yıl düzelir , sonra yine kötüleşir . Türkiye'den tabiri caizse adam olmicak bu gidişle

Ct Prince demiş ki:
extraloob demiş ki:
ArtLess demiş ki:

Haklısın da ..adamların yapmaya hakkı yokki abi. :popcorn: Adilik
peki sence bizim kendi ülkemizin vatandaşına bunları yapmaya hakkımız varmı? İyi olmuş, titusa katılıyorum...

şimdi burda ayıplanması gereken Prens Andrew’nun eski eşi Sarah Ferguson mu

yoksa Türkiye mi :?:

sonuç ortada fazla söze gerek yok, iyi yapmış tebrik ediorum kendisini :wink1:

Titus Pullo demiş ki:
çok güzel sölüosunuz youmlarınıza saygılıyım ama gelipte türkler yok şöle türkler kendi ülkesindekilere böyle felan filan davranamıo diemez bize yol gsteremez hakları dill gittikleri yerleri söylemişmi yok semtleri söylemiş o semtte milyonlrca rehabilitasonmerkezi vardır aama adamlar bizi kirletmek için adam tutup yolun ortasında bıçaklar sonra türkler yaptı die suçlarlar bunlar böle türklerin abye girmemesi için herşeyi yaparlar görüomusun silkroadda bi türk bişi yapıo adamlar hemen genelleyip fck türks cart curt

herneyse ben diorumki istisnalar kaideyi bozmaz gözden kaçan veya ilgilenilmeyen bi kaç yer olabilir bundan sonra derslerini alıp özen göstermelerini diliorum

Yukarı Alt