Gittigidiyor'dan alış veriş yapan var mı? Ne kadar güvenli? Sanal kart uygulaması var mı? Ptt'den havale yoluyla ödeme kabul ediyor mu?
Alışveriş yapan arkadaşlar varsa, buraya yazarlarsa memnun olurum.

Saygılar, selamlar.

Ne almayı düşünüyorsun? Giyim eşyası veya teknolojik alet almanı önermem ama güvenilirdir site fakat iadeler sorunlu olabiliyor özellikle giyim ve teknolojik aletlerde bunundışında sanal kart var ve banka havalesi kabul ediyor ancak ptt havalesini bilemiyorum.

Bende yapıyorum gittigidiyordan alışveriş.
Kredi kartı (Visa, MasterCard, DinersClub)
EFT/Havale
ödeme seçenekleri mevcut.Güvenilir bir site.Ve bu son zamanlarda gelen yeni sistem ''sıfır risk'' işini garantiye almanı sağlıyor.Öncelikle sen GittiGidiyorûn hesabına parayı yatırıyorsun.Daha sonra ürün satıcısı kargoyla ürünü sana gönderiyor ardından sen ürünü inceliyorsun , tanıtımdaki gibi mi? Eksiği var mı? aklındaki tüm sorulardan kurtulduktan sonra da onay veriyorsun ve para satıcının hesabına geçiyor ya da vermiyorsun ürünü aynen gönderiyorsun ve para eline geçiyor.Tabi para sana geçmeden önce onlarda ürünü yeniden inceliyor.Jelatin vs.'li ürünler bu kampanyaya dahil değil diğe biliyorum.

Televizyonlarda bile reklamları olduğuna göre güvenilebilir şahsen hiç alışveriş yapmadım ordan.

Disko topu ve beyzbol sopası alacağım. Fakat disko topu gelirken yolda zarar görmez mi? Kargo kırılacak eşya taşımıyor diye biliyorum.

Zamanında knight için pedal almıştım. Güvenilir bir site tavsiye ederim...

Yukarı Alt