birşey alan veya satan var mı beni bilgilendirecek

Reklam İçin özür dilerim isterseniz editliyim?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Abartacak olursam elle alisveristen daha guvenli... Kutuphanemdeki ~100 kitabin yaklasik 50 si gittigidiyordan alinmistir... Ve daha bir suru sey... Wink

Ben giyim ve elektronik eşya alışverişlerimi hep ordan yaparım. Hem ucuz hem güvenilir. Ama dikkatli olman lazım bazı konularda en son bitane Sony PSP aldım hatta :lol:

Gittigidiyor.comun farklı bir işleyiş tarzı var şöyle anlatayım. Siz alıcısınız misal bende satıcıyım malzemeyi açık arttırmaya koydum ve diyelimki SunShine'da kaldı ürün. SunShine parayı yolluyor gittigidiyor yönetimi parayı elinde tutuyor. Satıcıya hemen teslim etmiyor daha sonra ben paketi SunShine a gönderiyorum Sunshine ürünü inceliyor. Eğer istediği ürün resimde gördüğü ürün oysa Site yönetimine okey veryor. Site yönetimide elindeki poaranın %5ini kesip kendine alıyor geri kalanını satıcıya gönderiyor. He diyelşimki istediğin alet gelmedi ozaman yönetişmle iletişime geçiyorsun para tekrar hesabına yatıyor. Adamda havayı alıyor :lol:

Ronin demiş ki:
Gittigidiyor.comun farklı bir işleyiş tarzı var şöyle anlatayım. Siz alıcısınız misal bende satıcıyım malzemeyi açık arttırmaya koydum ve diyelimki SunShine'da kaldı ürün. SunShine parayı yolluyor gittigidiyor yönetimi parayı elinde tutuyor. Satıcıya hemen teslim etmiyor daha sonra ben paketi SunShine a gönderiyorum Sunshine ürünü inceliyor. Eğer istediği ürün resimde gördüğü ürün oysa Site yönetimine okey veryor. Site yönetimide elindeki poaranın %5ini kesip kendine alıyor geri kalanını satıcıya gönderiyor. He diyelşimki istediğin alet gelmedi ozaman yönetişmle iletişime geçiyorsun para tekrar hesabına yatıyor. Adamda havayı alıyor :lol:
Sağol Ronin öğrenmekmiş olduk extraokk

kesinlıkle ronın guzelce acıklamıs giddigidiyor sana mail adresine bu ısle ilgili bır mail atar eyer urun ıstedın deyılse sen orda onay deyıl onun yerıne hatalı urun dersın hemen senle baglantıya gecer parayı satıcıya gecmez ona urunu kargoyla sen ıyade edınce sana paranı aynen gerı verır valla bız boyle en ıyı arkadasıma 750 ytl ye tek cekım cvj camera almısdık ya 1 aylıkdı daha pıyasada aynı makına 1,800 du ve kargocu elemanla kontrol ettık adam da dedı zaten en saglam bu dukyanlardan bıle bu gıddıgıdıyor dıyodu oda hıc cekınme bence

Yukarı Alt