Yukie

Silkroad'da guild olarak son 5 arkadaşımdan 4'ü daha gitti. Açıkçası oyundaki yegâne dostlarımdı. Silkroaddaki son zamanlardaki güncellemelerde saçmaladığını ve CH-EU çar dengesizliği ...vs oluşmasından kaynaklanan durumlar nedeni ile....vs...vs..

Daha birçok nedenle ayrılma kararı almışlar. 1.5 aydır oyuna girmemeleri ile artık şüphelenmiştim. MSN'de konuşurken artık Aion'a geçtiklerini söylediler. Geriye ben ve tek bir arkadaşım kaldık.Karakterlerinin satış ilanları globallere girdi bile. Diğerlerinden ise Aion Online'ye davetiye gecikmedi. Bizide davet ettiler tabiki... biggrint1

Fakat.... eekd1
Silkroad'la tam 3-3.5 yılım geçti ve bırakmak konusunda sıkıntılıyım. Çünkü çok fazla anısı olan karakterim olan Yukie(uranus serveri) şu anda 108 lvl ve bırakmak çok zor geliyor. sadnessla1

Sizce şimdi.... Gitmek mi, kalmak mı? :confused1:

İlk bıraktığın 1ay veya 3-4 hafta tekrar dönmek isteyeceksin fakat ben bıraktım ve artık çok rahatım ona harcadığım parayıda arkadaşlarımda dolaşırken harcıyorum :P

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
Aion her babayiğidin harcı değildir bunu soyleyeyim genelde çogu 50 lvle ulaşamadan oyunu bırakır Aionda özellikle Questlerin çok zorladığından yakınırlar dungeon falan
Bunun yanında zevkten 4 köşe edecek bir oyundur her şeyden önce oyun paralı üyelerinin hepsi elit tabaka oyunculardır yani çocuklarla muhatap olmazsın 1 Aionu alacaksın bir de ek paketini toplamda 160 tl ye patlar 30 gn oynamasıda bedava tabi ek paketini hemen alma derim sıkılırsan boşuna elinde patlamasın o zaman 80 tl ile oyunu alırsın veya sadece cd keyi alırsın o zaman fiyat bir 30 tl duser.
Birde iyi ingilizce bilgisine sahipsen fazla zorlanmazsın aionda wow gibi Questler onemlidir yani srodaki gibi bota salarım o kassın hiç gorev yapmadan iş yapmaz.

Yukie

Cevabım kalmak oldu.
Sebebi ise;
-Yıllarımız geçti beraber, bunca yıldır aynı kankalarımla oynamam beni her daim mutlu etmişti, bu kadar candan geçen günlerden ve yıllardan sonra böylesine direkmen beni yalnız bırakmaları ile kendilerini belli ederek aramızda problemler olduğu kanısına vardım. Çünkü burda bıraktıkları gibi, ordada bırakabilirler...

-Karakterimi seviyorum ve onunla uzun yıllardır oynuyorum. Yerine yenisini getirmek ve ona harcadığım emek ve paralarımı "maymun iştahı ile" yoksayamam.

-Her zaman oyunda bir takım halinde çalışmak faydalı olmuştur ve takımsız ve tek başına "solo bir şekilde" devam etmek daha çok azim ve emek ister. Şayet durum benden azim istiyorsa, bende o azimi göstereceğim.

-Hergün yeni bir oyun gelse bile her yeni oyunda yeni bir üyelik alıp o oyuna başlamak ile ne olduğu belirsiz bir oyu hayatım olurdu.

-Her oyunun illaki bir kusuru ve kötü yanı vardır. Bunada kimse engel olamaz...

Yukie demiş ki:
Cevabım kalmak oldu.
Sebebi ise;
-Yıllarımız geçti beraber, bunca yıldır aynı kankalarımla oynamam beni her daim mutlu etmişti, bu kadar candan geçen günlerden ve yıllardan sonra böylesine direkmen beni yalnız bırakmaları ile kendilerini belli ederek aramızda problemler olduğu kanısına vardım. Çünkü burda bıraktıkları gibi, ordada bırakabilirler...

-Karakterimi seviyorum ve onunla uzun yıllardır oynuyorum. Yerine yenisini getirmek ve ona harcadığım emek ve paralarımı "maymun iştahı ile" yoksayamam.

-Her zaman oyunda bir takım halinde çalışmak faydalı olmuştur ve takımsız ve tek başına "solo bir şekilde" devam etmek daha çok azim ve emek ister. Şayet durum benden azim istiyorsa, bende o azimi göstereceğim.

-Hergün yeni bir oyun gelse bile her yeni oyunda yeni bir üyelik alıp o oyuna başlamak ile ne olduğu belirsiz bir oyu hayatım olurdu.

-Her oyunun illaki bir kusuru ve kötü yanı vardır. Bunada kimse engel olamaz...
aynı şeyleri düşündüm, yıllarca emeğim geçen charımı satmadım. ama yinede bıraktım oyunu.

yukarıda yazdıklarına tamamen katılan, ama yinede oyunu bırakan bana güven. bırakınca "bu ne dandik" oyunmuş diyeceksin.

aynı durumdayım ama şu yılı 4 yapalım kalmayı seçtim :(

Bende zamanında çok vakit geçirdim sabahlara kadar silkroad kolik'te oldum denilebilir.Ancak derslerimi etkilediğini gördüm ve silkroad version atladğında silkroadı bir dahada indirmedim. Aradan çok zaman geçti iyiki de bırakmışım diyorum çünkü zaman geçtikçe klavyenin 1-2-3-4 tuşlarında zamanımın nasılda öldüğünü farkettim. Bence en iyisi bırakmak olurdu.

Yukarı Alt