WeAre

Buralıyım
Gitar öğrenmek istiyorum neler önerirsiniz neler tavsiye edersiniz.
Nerden nasıl başlamalıyım önerilerinizi bekliyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
abi 70 tlye alacaksın dandik bir klasik gitar kursa gideceksin 3 ay gibi bir sürede kapacaksın sonra zevkine göre gidersin düzgün eli yüzü düzgün bir gitar alırsın önerim Valencia elektro klasik gitarları 300 tl falan çok güzel onu alırsın seni baya bir idare eder o. Sonra zevkine göre elektroya geçersin veya klasik gitarı ilerletirsin.
Ama gitardan güzel bir şey yok şu dünyada inan bana :)

WeAre

Buralıyım
Wax Whine demiş ki:
abi 70 tlye alacaksın dandik bir klasik gitar kursa gideceksin 3 ay gibi bir sürede kapacaksın sonra zevkine göre gidersin düzgün eli yüzü düzgün bir gitar alırsın önerim Valencia elektro klasik gitarları 300 tl falan çok güzel onu alırsın seni baya bir idare eder o. Sonra zevkine göre elektroya geçersin veya klasik gitarı ilerletirsin.
Ama gitardan güzel bir şey yok şu dünyada inan bana :)
sen az msne gel bakim:D

harbiden zor iş yetenek gerektiriyor çoğu hoca herkez çalabilir diyor ama herkez çalamıyor işte dediğim gibi yetenek çok önemli.Öğrenmek istiyorsan istediğin sınıfa göre ucuz bir gitar al kursa git çok faydasını görürsün.

Dandik bir gitarla başlamalısın.Çünkü insanlar çok heves edip başlıyor bu işe ve zorluklarını görünce üşeniyor ve gitar çalmayı bırakıyor.Onca para verdikleri gitarlar da ellerinde patlıyor.Gitarın çok akord kaçırmamasına dikkat etmen gerek arıca birebir ders almanda çok büyük fayda var.Halk eğitim gibi toplu ders verilen yerlere gitme özel olarak ilgilenemiyorlar.Elektro gitara geçersen bana her türlü sorununu yönetlebilrsin elimden geldiğince cevaplarım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sehnsucht demiş ki:
Dandik bir gitarla başlamalısın.Çünkü insanlar çok heves edip başlıyor bu işe ve zorluklarını görünce üşeniyor ve gitar çalmayı bırakıyor.Onca para verdikleri gitarlar da ellerinde patlıyor.Gitarın çok akord kaçırmamasına dikkat etmen gerek arıca birebir ders almanda çok büyük fayda var.Halk eğitim gibi toplu ders verilen yerlere gitme özel olarak ilgilenemiyorlar.Elektro gitara geçersen bana her türlü sorununu yönetlebilrsin elimden geldiğince cevaplarım.
akord kaçırmamasına nasıl dikkat edecek yeni takılan her telin akordu bozulur metronom ile 2 dklık iş o^^

Wax Whine demiş ki:
Sehnsucht demiş ki:
akord kaçırmamasına nasıl dikkat edecek yeni takılan her telin akordu bozulur metronom ile 2 dklık iş o^^
Yeni takılandan bahsetmiyorum, örnegin benim klasik gitarda çok yaşadıgım problem, arkadaşlarımın dandik gitarlarda hiç bir akord kaçırma sorunu olmuyor.Ancak benimki yapıldıkdan 5 dakkia sonra bile 1-2 nota aşagısına düşebiliyor akor.

Yukarı Alt