Kursa başladım cumartesi gitar almayı planlıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Kalitesini nasıl anlıyabilirim ? hangi ağaç daha kaliteli gitar meydana getirir.? vs gibi sorularımın yanıtları bana çok yardımcı olur..

Alakanız için teşekkür ederim.. :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
night işi sıkı tutuyorsun canımcım aynen devam öpüyorum gözlerinden mucX :kalp:

extraloob demiş ki:
night işi sıkı tutuyorsun canımcım aynen devam öpüyorum gözlerinden mucX :kalp:
Teşekkür ederim.Esasen işlerimin yoğun olması nedeniyle gereken özeni veremedim ancak yaz dönemine giriyoruz aklımda bölüm ile ilgili çok güzel düşünceler var.En kısa zamanda sizinle de paylaşacağım.

şimdilik sağlam bir marka alma derim ben 60-80 liralık bir gitar sni keser
ps:aklında electro gitar varsa direk onla başla ikisi farklı şeyler tadları farklı havası farklı mantığı aynı :D
bizzat ben bass gitar çalıorum ve çok keyifli bir alet :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kursa yeni başlarıysan iyi bir şey alma. Taksim'de 100 TL'ye satılan gitarlar en uygunu^^
Ben İngiltere'den getirttim gitarı xD

Wax Whine demiş ki:
Kursa yeni başlarıysan iyi bir şey alma. Taksim'de 100 TL'ye satılan gitarlar en uygunu^^
bende öyle düşünmüştüm. renk konusunda kararsızım :D siyah mı yoksa standart gitar rengi mi galiba siyah olacak^^

F10diP| demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
bende öyle düşünmüştüm. renk konusunda kararsızım :D siyah mı yoksa standart gitar rengi mi galiba siyah olacak^^
Siyah klasik kaliteli ses vermez.Bir klasik gitarın üzerindeki işleme,vernik,cila vb. ne kadar az ise gitarın ağacının kalitesi o kadar ortaya çıkar..

yok be birader o kadarda değil.. gitar var kasasına tık tık yapmaya gelmiyo.. 100 liraya aldım bi gitar zamanla anlıyacam kalitesini artık :) kavak yellerini çalabiliyom ^^

Yukarı Alt