Takımı
Besiktas
Santos transferi bitti.Tek sorun yabancı kontenjanı.Ya Nonda gidecek, Ya Kewell.Ben geçen günlerde okumuştum henüz jo ve neill gelmemişken.Demişlerdiki "Lucas Neill ve Jo Geldiği Takdirde Linderoth ve Nondayla yollarımızı ayıracağız."Neill ~ Linderoth tamam.Jo geldi kiralık olarak, Dos Santos gelince Nonda'nın gitmesi gerekliydi, Kewell Nereden çıktı bilmiyorum :roll: Sanırım sakat diye fakat Kewell Galatasaray'da yeniden doğdu.Bence gönderilmesi çok yanlış olur.

Bence Kewell gitmeli her ne kadar Nonda'ya uyuz olsam da :P

Çünkü ;

Kewell gelmiş 32 yaşına. Sözleşme uzatmak istemiyor. Kaldı ki sezonun 2. yarısında katkı sağlayamayacak takıma. Ayrıca bu yaştaki bir futbolcu 2-3 ay süren bir sakatlıktan eskisi gibi gelemez bence.

Takımı
Besiktas
@extraloob, Arcadia

Bu insanları çok seviyorum ya :kalp: Okan abi ve Tarkan çok objektif fenerbahçeliler.İkinizide öpüyorum :muck: 8)

hmzsnmz demiş ki:

Çünkü ;

Kewell gelmiş 32 yaşına. Sözleşme uzatmak istemiyor. Kaldı ki sezonun 2. yarısında katkı sağlayamayacak takıma. Ayrıca bu yaştaki bir futbolcu 2-3 ay süren bir sakatlıktan eskisi gibi gelemez bence.
Nondada 33 yaşında.

DukeNukem demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Çünkü ;

Nondada 33 yaşında.
Dikkatli okursan sorunun yaş olmadığını anlarsın :wink1:

Ps: Hiç oynayamayacak biri mi yoksa 5 maçta birde olsa gol atması muhtemel bir forvet mi ??

hmzsnmz demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Çünkü ;

Nondada 33 yaşında.
Dikkatli okursan sorunun yaş olmadığını anlarsın :wink1:

Ps: Hiç oynayamayacak biri mi yoksa 5 maçta birde olsa gol atması muhtemel bir forvet mi ??
Dediğini anladım,öylesine söylemiştim zaten 33 yaşında diye.

Yaf Santos un yerine iyi bi ön libero alınsa daha iyi olmazmı.Zaten Caner çok formda.O kötü oynamaya başlayınca Arda geçer oraya ve Ardanın yerinede Elano geçer.En baştata demiştim gereksiz diye.Yine çok gereksiz diyorum.

DukeNukem demiş ki:
Yaf Santos un yerine iyi bi ön libero alınsa daha iyi olmazmı.Zaten Caner çok formda.O kötü oynamaya başlayınca Arda geçer oraya ve Ardanın yerinede Elano geçer.En baştata demiştim gereksiz diye.Yine çok gereksiz diyorum.
Caner Ben DOĞUŞTAN FENER liyim demiş.

Yukarı Alt