1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

GetRight Pro 6.3d Full


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  [​IMG]

  Programın Tanıtımı :
  GetRight'la Internet'ten indirdiğiniz dosyalar hem daha hızlı iniyor hem de bağlantınızın kopması durumunda güme gitmiyorlar! Özellikle 56K'lık Dial-Up bağlantıya sahip kullanıcılar için Internet'ten dosya indirmek çoğu zaman bir kabustan farksız hale gelebiliyor. Bunun temel nedeni şüphesiz, Dial-Up bağlantının "acizliğinde" yatıyor ve halk deyimiyle "hızlanıp yavaşlayan" yani stabiliteden uzak, ve üstüne üstlük sık sık, en olmadik yerlerde kesilebilen böyle bir bağlantı download operasyonlarınızı baltalamak için birebir yaratılmıs sanki. Peki bu sorunun bir çözümü yok mu?
  Bu sorunun en köklü çözümü kablo, ISDN, ADSL ya da uydu bağlantısı gibi "bu gece (ve her gece) kopmasi lazım olmayan" bağlantı modellerinden biri şüphesiz. Fakat ekonomik durumunuz müsait değilse ya da sık sık ve büyük boyutlarda dosya indiren biri olmayip Internet'i genellikle sörf yapmak ve başkalarıyla iletişim kurmak için kullanıyorsanız; var olan Dial-Up bağlantınızla da en azından dosyanizin inmesini ve normalden biraz daha hızla bilgisayarınıza aktarılmasın garanti altına alacak bir çözümünüz var: Download yazılımları!
  GetRight, işte bu yazılımlardan biri ve temel işlevi indirmekte olduğunuz dosyanın bağlantınız kopsa bile inmesini sağlamak. Bunun yanında dosyayı parçalara bölerek ve her parçayı ayrı ayrı indirerek, işlemi hızlandırabiliyor (bu özellik bağlantınızın bant genişliğiyle (bandwith) de doğru orantılı, 128K'lık bir bağlantıda dosya yaklaşık iki kat daha hızlı indirilebiliyor. Dolayısıyla GetRight ya da benzeri yazılımlari kullanmak için illa ki Dial-Up bir bağlantınızın olması gerekmiyor). GetRight'ın bir diğer faydali işlevi ise belirlediğiniz dosyaların belirlediğiniz zamanlarda inmesini sağlayacak Schedule özelliği. Bunun yanında GetRight, dosya iner inmez bağlantınızi kesebiliyor.

  Boyut :5.08 MB

  İndirmek İçin Tıklayınız - RapidShare
   
 2. Jigsaw

  Jigsaw Aileden

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.657
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Istanbul

  IDM ve FlashGet'in hep gölgesinde kalmış bir program. Programda sevdiğim tek şey entegre browserı olması. Böylece sitelerden tema, skin kolayca alınabiliyor tüm dosyalarıyla.