Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tekrar hoşgeldin..Umarım benzer olaylar bir daha yaşanmaz :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar üzgünüm , okan bunu açıklamak istemezdim ama bir çok insanı umutlandırmak ne kadar doğru bir şey bilmiyorum .

Dediğim gibi üzgünüm JasonWalker'ın siteye döndüğü falan yok , sadece jasonwalker'ın siteden ayrılmasına bu kadar tepki gelince biz böyle bir karar aldık ve jason'un banını kaldırıp siteye geri döndü hikayesini ortaya attık .

Üzgünüm extraloob ben böyle bir şeyi açıklamak istemezdim ama kaan uzun zamandır arkadaşım ve ona böyle bir kötülük yapamam , ona kazık atamam.

Üzgünüm...

şaka şaka

Windy

Kemalist demiş ki:
Arkadaşlar üzgünüm , okan bunu açıklamak istemezdim ama bir çok insanı umutlandırmak ne kadar doğru bir şey bilmiyorum .

Dediğim gibi üzgünüm JasonWalker'ın siteye döndüğü falan yok , sadece jasonwalker'ın siteden ayrılmasına bu kadar tepki gelince biz böyle bir karar aldık ve jason'un banını kaldırıp siteye geri döndü hikayesini ortaya attık .

Üzgünüm extraloob ben böyle bir şeyi açıklamak istemezdim ama kaan uzun zamandır arkadaşım ve ona böyle bir kötülük yapamam , ona kazık atamam.

Üzgünüm...

nedir bu şakamı yahu 8O

Sitede kimin kim olduğunu zaten anlayamadık bir gün bakıyoruz gerçekte o değil başkasıymış 2 hesapla sitedeymiş bu tür olaylar çok
ps:Bu zamanda babana bile güvenmicen...

Nasıl iştir bu ya o kadar üzgünümlü şeyler yazıldı şimdi şaka diyorsun nedir tam olarak olay....

Yukarı Alt