extraloob ile msnden yaptığımız görüşme ile aramızdaki buzları erittik ve kaldığım yerden devam etmek üzere geri döndüm. Bu olay kimin hakkımda ne düşündüğünü öğrenmek açısından da iyi oldu aslında. :P

Ayrılık topic'inde yaptığım gibi uzun uzun yazacak kadar enerjim yok şuanda. :D Uzun lafın kısası; aileden kolay kopulmuyor. Sorunlar büyütülmeden çözülebilir. Artık problem de kalmadığına göre buradayım yeniden.

Hayırlı olsun. :D

Ps: SaGoPaKaJMeR ne imzaymış kardeşim yahu tamam yıldım artık tamamlıyorum imzanı :mrgreen: anti stealth hack'li pk2'ni de hazırlıyorum. :twisted: Ayrıca aramızdaki sorunları çözmemizde yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

hoşgeldin ya şükür kawuşturana bu kdrcık zamanda bile özlettin kendini^^

JasonWalker demiş ki:
extraloob ile msnden yaptığımız görüşme ile aramızdaki buzları erittik ve kaldığım yerden devam etmek üzere geri döndüm. Bu olay kimin hakkımda ne düşündüğünü öğrenmek açısından da iyi oldu aslında. :P

Ayrılık topic'inde yaptığım gibi uzun uzun yazacak kadar enerjim yok şuanda. :D Uzun lafın kısası; aileden kolay kopulmuyor. Sorunlar büyütülmeden çözülebilir. Artık problem de kalmadığına göre buradayım yeniden.

Hayırlı olsun. :D

Ps: SaGoPaKaJMeR ne imzaymış kardeşim yahu tamam yıldım artık tamamlıyorum imzanı :mrgreen:
" :muck: " Yeterlidir kanımca

Tekrar hoşgeldin,aranızdaki sorunları çözmenize çok sevindik

3 dkda konunun 2. sayfaya gelmesi ne kadar sevilen biri olduğunu gösterir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz bir aileyiz " kol kırılır yen içerisinde kalır " felsefesi ile hareket etmişizdir hep ufak defet sorunları konuşarak çözebilecek kadar olgun insanlarız hoşgeldin ailene güzelim özlettin kendini öpüyorum gözlerinden canımcım.

Ps : sagopakajmer kardeşime de teşekkürler olayın çözümünde büyük katkısı vardır.

Yukarı Alt