Arkadaşlar bu amacı anlamıyorum.Asdf konusunada yazık.Nedir bu post kasma sevdası arkadaşlar.Eğer bir yere gelmek istiyorsanız 3 mesajınız olsa yararlı olsa ve iyi bir insan olsanız zaten bir yere gelirsiniz.Zorlada post kasmak istiyorsanız yapın ama sadece kenarda gözüken sayınızı arttır.Sitedeki yerinizi değil.

:thumbsup:

Meddah demiş ki:
eee? :mrgreen:

asdf'ye laf atma extra'nın orası. :mrgreen:
Bencede ne güzel işte sıkılan birisi sevinen birisi heyecan veya üzüntülendiği zaman asdf yazıp sinirini veya heyecanını paylaşıyor. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Truth demiş ki:
Arkadaşlar bu amacı anlamıyorum.Asdf konusunada yazık.Nedir bu post kasma sevdası arkadaşlar.Eğer bir yere gelmek istiyorsanız 3 mesajınız olsa yararlı olsa ve iyi bir insan olsanız zaten bir yere gelirsiniz.Zorlada post kasmak istiyorsanız yapın ama sadece kenarda gözüken sayınızı arttır.Sitedeki yerinizi değil.

:thumbsup:
çok gereksiz bir mesaj olmuş bu...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kalk pc başından bir kahve al elini yüzünü yıka geç pc başına çık nete siteye bir topic aç bot bölümlerinde hiç olmadı bir topici ele al güzelleştir ^^

Journalist

Aileden
post kasmayı neden kötülüyorsunuz anlıyamıyorum biri forum oyunlarında veya asdf de gezince laf ediyorsunuz nedir bu anlıyamıyorum fenamı işte adam o sayede sitede vakit geçiriyor belki ortamı güzel buldu 1-2 arkadaşınıda çekiyor siteye ve böylelikle daha büyük ve daha güzel bir ortam olmuş oluyor

yanlışmı düşünüyorum acaba :think:

Spare_

Bilgiliyim
ARK0 demiş ki:
post kasmayı neden kötülüyorsunuz anlıyamıyorum biri forum oyunlarında veya asdf de gezince laf ediyorsunuz nedir bu anlıyamıyorum fenamı işte adam o sayede sitede vakit geçiriyor belki ortamı güzel buldu 1-2 arkadaşınıda çekiyor siteye ve böylelikle daha büyük ve daha güzel bir ortam olmuş oluyor

8O :thumbsup: Süper bir açıklama olmuş. :muck:

Spare demiş ki:
ARK0 demiş ki:
Post kasmayı neden kötülüyorsunuz anlıyamıyorum? Biri forum oyunlarında veya asdf de gezince laf ediyorsunuz nedir bu anlıyamıyorum?Fenamı işte adam o sayede sitede vakit geçiriyor belki ortamı güzel buldu 1-2 arkadaşınıda çekiyor siteye, böylelikle daha büyük ve daha güzel bir ortam olmuş oluyor.

8O :thumbsup: Süper bir açıklama olmuş. :muck:
Yazım hataları düzeltildi. ^^ :santa:

ARK0 demiş ki:

ahh herkez sen gibi düşnmüor ki :l
postu sosyal bir otorite olarak görüyorlar genelde =)
eh haliyle post kasıcaz diye de saçmalamaya başlıolar
he bizde kastık post kasmadık değil ama işide abartmadık :thumbsup:

extraloob demiş ki:
kalk pc başından bir kahve al elini yüzünü yıka geç pc başına çık nete siteye bir topic aç bot bölümlerinde hiç olmadı bir topici ele al güzelleştir ^^

:thumbsup: koptum ya :D :headbang:

Nasıl Olur asdf'siz olur burası
2 gündür buradayım ve forum statlarınıza baktım biraz :D

Forumlarımızda toplam 945372 mesaj, 84403 başlık

düşündüm her konuya 10 tane cevap gelmiyorsa bu nasıl oldu. Test drive'a girdim ve orada gördüm. Daha önce bir siyasi forumda yöneticilik yapmışlığım var. Eğer ilerde yine olursa tarzınızı sevdim :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Che Guevara demiş ki:

düşündüm her konuya 10 tane cevap gelmiyorsa bu nasıl oldu. Test drive'a girdim ve orada gördüm. Daha önce bir siyasi forumda yöneticilik yapmışlığım var. Eğer ilerde yine olursa tarzınızı sevdim :wink1:

bana bir tane link gösterebilirmisin 10004 sayfaya ulaşsın işte bizde öyle bir topic var, ki bunun gibi bir sürü topic mevcuttur :coffee:

extraloob demiş ki:
Che Guevara demiş ki:

bana bir tane link gösterebilirmisin 10004 sayfaya ulaşsın işte bizde öyle bir topic var, ki bunun gibi bir sürü topic mevcuttur :coffee:
10.004 :roll: 1.004 falan olmasın :?: Sağlam rakam bakabilir miyim konuya

Yukarı Alt