uniq killer olmak istiyorsan wizard/bard
wizard bardın elinden uniq alamazsın :wink1:

ben nuker olacam kıyafet seçimi ne olacak onu soruyorum yardımın için sağol yinede

bak eğer benim görüşüme göre fire light codl yapacaksan el skill i fire ve her zaman GARMENT giymelisin ..!!!

3 yıl önce bende senin mantıkla aynı şekilde Uniqu için CH nuker yapılandırmıştım. Hala oynuyorum ve çok uniquler kestim. Kısaca skilleri şöyle.

Fire: imbule, tüm nukeler, mag. kalkan max
Light:imbule hariç tamamı max
Cold: snow,phy kalkan ve sondaki phy defans artırıcı skil max
İtemler pro en az +4 ve tamamı fuul blue silah olarakta spear en az +5 ve zorlu uniquler için s/s en az +5 ve tamamı f.b. özellikle itemlerinde str, int ve hp max olsun ki hiç bir uniquede yatma.

SePPuKu demiş ki:
bak eğer benim görüşüme göre fire light codl yapacaksan el skill i fire ve her zaman GARMENT giymelisin ..!!!
bence nuker bir char prodectorden başka hiçbir item giymez zaten mag defans coşmus nuke bir charın pyh defansa ihtiyacı var o acıgı pro setle kurtaracaktır el yakma fire olacaktır

bak sana en kısa özet bir nukerin ne giyecegine bak re6 dan meshur nukecilere bir bak bakalım ne giyiyorlar

Kardes bak bnde snn gibi düsünerek nuker char kasmıstım uniq kesmek için fireda 80 di sora avrupa charlar geldi wizardlar uniq kesmede çok çok basarılılar nukerler pwpdede pek ii olmuo bicheonsuz sürekli yatıodum 80 den sıfırlayıp bicheon açmıstım ama diosan sürekli uniq kescem böle devam et yada wizard kas bana kalırsa bicheonu aç ve sağlam bi char yapmıs ol el yakmada light olsun :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt