Yeterince fedakâr olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
Gerçekten de iyi bir insan mısınız?
İlerde aileniz çocuğunuz olduğunda onlara da arkadaşlarınıza olduğu gibi , ailenizin size verdiği gibi değer verecek misiniz?

Oğlu babasına sordu ;
"Babacığım benimle maraton koşar mısın?"
Kalp sorunları olmasına rağmen babası : "Tabi oğlum" diye yanıtladı.
Birlikte defalarca maraton koşusu yaptılar. Babası oğlunun her isteğine olumlu karşılık verdi.

Bir gün oğlan babasına farklı bir soru sordu ;
"Babacığım benimle ironman koşar mısın?" (Ironman dünyanın en zorlu triathlon yarışıdır. 3,86 km denizde yüzme , 180,2 km bisiklet sürüşü ve 42,195 km koşu)

Ve babası tekrar olumlu yanıt verdi ve bu yarışı da baba oğul bitirdiler.

Nasıl mı? Buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

Kotanızdan kaybedeceğiniz birkaç mb , hayatınıza çok daha fazlasını kazandırabilir.
Bizler bi insanın hayatında kusur olmadan , onu kaybetmeden önce değerini bilsek çok daha iyi olacak. Çünkü bunu bekleyince , inanın bana çok geç kalmış oluyoruz. Ve bu yüzden yaptığımız;
Fedakârlık değil , sorumluluk haline geliyor.

Daha güzel , daha anlamlı bir hayat sürmeniz dileğiyle

Saygılarımla

HeartLess demiş ki:
:cry: :cry: Bir anda kötü oldum yahu :cry:
İnan çok duygulandım gözlerim doldu. İşte böyle insanlar varken birilerinin göz göre göre diğerini kırmaya çalışması beni çok üzüyor... Bir anlık sinirle hareket etmeyeli 5-6 yıl oluyor umarım herkes demek istediğim anlar. Bugün bağırıp çağırdınız arkadaşınız yarın bu halde karşınıza çıkabilir. Biraz daha geleceğe dikkat ederek herşeyi göz önüne alarak , insanların değerini onları kaybetmeden bilerek yaşamaya özen gösterelim.
Kaçıncı izleyişim oldu :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
off ya şu güzel günde bu verilirmi hacım bitirdin beni yaa gidip birşeyler yapasım geldi toplum için :(

Din kültürü ve ahlak bilgisinde Bora isimli slaytı izledikten sonraki halime dönmek istemediğimden okumakla yetiniyorumm :!!&%&!

Yukarı Alt