NiGHTMaRe

Aileden
Aslında benim bir kız arkadaşım var.Babasının sülale transilvanya'ya dayanıyor.Heyecanlandığı an kıpkırmızı oluyor.Kan başına mı vuruyor acep makara:

ps. Im serious

Heather demiş ki:
Kimse ileri gitmedi zaten canım hoş bunları sen yazmadın tabii bu kadar alındığına göre "Acaba?" da demiyor değil insan :]
Hayır Ben alınmadım Sadece Belirtmek İstedim . Herkes Kendine Göre yorum yazabilir haklı olarak ama ben sadece biras araştırıp en azından İnternette Biraz Araştırma yapıp Öle yorumlar yapmanızı istiyorum.

EmmaW

çok saçma bence.
ayrıca bu vampir hikayelerinin eskide yaşamış III. Vlad kazıklı voyvoda(drakula)'yı avrupa'lıların değiştirerek anlatıp böyle efsaneler yatarmasından çıktığını sanıyorum.Ayrıca bilmeyen için bu 3. vlad yakaladığı düşmanlarının organlarını canlı canlı yiyormuş, kanlarını içiyormuş ve milletin derilerini soyup üstüne tuz döküp keçilere falan yalatıyormuş böyle bir adam.Bu adamı fsm yakalamak için uğraşmış fakat kaçmış.Ölümü ise kendi adamlarından birisi öldürmüş sanırım tarihide 1476 idi.
kısacası bu vampirler bu adamın hayatının hikayesinin avrupalılar tarafından çıkarılmasıyla oluşmuş :lol:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Misery demiş ki:
Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?

- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.

- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.

- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.

- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.

- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.

- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.

- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.

- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.

- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.

- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.

- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.

- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.

- Sudan hoşlanmazlar.

- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.

- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.

- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.

- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.

- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.

- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.

- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.

- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.

- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır.

- Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar.

- Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Hayırlı olsun bir yaşıma daha girdim ve bu yaşımı vampir olarak kutlamak istiyorum. neutral1 summer1: nese:

B7B

rank8
Okumaya değmez diye düşünüyorum ve ön yargılı olup okumuyorum.

Misery demiş ki:
Triptonic demiş ki:
hepsini geçte uydurma olduğu şuradan belli neymiş ortalama ömürleri 120 yıl max 600 yılmış puhahahaha bana 600 yıl [horny21 [horny21 [horny21 yaşayan bir adam (vampir) gösterin birde bilimsel yazıyor başlıkta summer5: biggrint1 summer4: summer4: summer4:
Sana gelincede Arkadaşım İnsanlar Eskiden Bizden Baya bi uzunlardı Ve ömürleride Daha fazlaydı Buna da İnanmayacak Değilsin Heralde. :thumbsup:
Allah'ım ya. Bizden uzun olabilirler gayet normal ömürleride uzun olabilir gayet normal orada 600 yıl yaşıyor demiş sence bu normal mi ??

-Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
iyide ben ve tanıdığıım çoğu insan gece hayatını sever vampirlikle ne alaka :D
ps: güneş ışığını sevmezler. ay ışığını severler.
unutmayalımki ay güneşten aldığı ışığı dünyaya yansıtır :D

Triptonic demiş ki:
Misery demiş ki:
Triptonic demiş ki:
hepsini geçte uydurma olduğu şuradan belli neymiş ortalama ömürleri 120 yıl max 600 yılmış puhahahaha bana 600 yıl [horny21 [horny21 [horny21 yaşayan bir adam (vampir) gösterin birde bilimsel yazıyor başlıkta summer5: biggrint1 summer4: summer4: summer4:
Sana gelincede Arkadaşım İnsanlar Eskiden Bizden Baya bi uzunlardı Ve ömürleride Daha fazlaydı Buna da İnanmayacak Değilsin Heralde. :thumbsup:
Allah'ım ya. Bizden uzun olabilirler gayet normal ömürleride uzun olabilir gayet normal orada 600 yıl yaşıyor demiş sence bu normal mi ??
Arkadaşım Orda Max 600 Yıl Demiş Yaşamışlar Dememiş Dikkatli Oku lütfen.

Takımı
Galatasaray
Vampirlik palavradır eski zamanlarda bir kaç grup psikopatın yaptığı insanlık dışı eylemleri vampirlik olarak tanımlamışlar.Burada yazılan özelliklerin çoğu bendede var sabahları uyuma geceleri ise oturma,ışıktan nefret etme (tepemdeki florasandan nefret ederim mümkünse gece kapatırım) insanlar ile gün içinde haşır neşir olmayı sevmem yani asosyal birisiyimdir fakat vampirlikle falan bir alakam yok ve bir çok insan bu özellikleri taşıyordur eminim.600 yaşına kadar yaşama falan hikaye.En azından bulunduğu mahal tarafından farkedilirdi ulan ben yaşlandım bu hala nasıl genç kalmış diye.Uydurmaca kandırmaca hep.

@Misery
Allah'ım ya. Bizden uzun olabilirler gayet normal ömürleride uzun olabilir gayet normal orada 600 yıl yaşıyor demiş sence bu normal mi ?? [/quote]
Arkadaşım Orda Max 600 Yıl Demiş Yaşamışlar Dememiş Dikkatli Oku lütfen.[/quote]

daral: daral: daral: offf kardeşim 120 ile 600 yıl arası diyor en azı 120 en fazla 600 demek hadi 400 olsun sence 400 azmı summer4: summer4: summer4:
Ps:Tartışma yaratmak fln istemiyorum ama yazılanın çok saçma oldugu açık ortada ve bunu diretiyorsun...

Triptonic demiş ki:
@Misery
Arkadaşım Orda Max 600 Yıl Demiş Yaşamışlar Dememiş Dikkatli Oku lütfen.[/quote]

daral: daral: daral: offf kardeşim 120 ile 600 yıl arası diyor en azı 120 en fazla 600 demek hadi 400 olsun sence 400 azmı summer4: summer4: summer4:
Ps:Tartışma yaratmak fln istemiyorum ama yazılanın çok saçma oldugu açık ortada ve bunu diretiyorsun...[/quote]
Tmm arkadaşım sen kendi fikrini savunuyorsun bende kendi fikrimi tartışmaya gerek yok bencede kapatalım Bu konuyu :beer:

Takımı
Galatasaray
Thanatoss demiş ki:
Vampirlik palavradır eski zamanlarda bir kaç grup psikopatın yaptığı insanlık dışı eylemleri vampirlik olarak tanımlamışlar.Burada yazılan özelliklerin çoğu bendede var sabahları uyuma geceleri ise oturma,ışıktan nefret etme (tepemdeki florasandan nefret ederim mümkünse gece kapatırım) insanlar ile gün içinde haşır neşir olmayı sevmem yani asosyal birisiyimdir fakat vampirlikle falan bir alakam yok ve bir çok insan bu özellikleri taşıyordur eminim.600 yaşına kadar yaşama falan hikaye.En azından bulunduğu mahal tarafından farkedilirdi ulan ben yaşlandım bu hala nasıl genç kalmış diye.Uydurmaca kandırmaca hep.
Bak bak nasıl gizliyor vampir olduğunu kana ihtiyacı var sapıttı biraz :twisted:

Yukarı Alt