Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Silkroad ve Silkroad-R'de bu günlerde bu açık konuşulmaya başlandı.
Orjinal sunucularda her hangi bir şeyi bir vuruşta kesmek gerçek mi?

Videoda +120 level full buff sahibi bir party görüyoruz ve 35 level bir çar. Ardından Selene serverında isy tekleme görüyoruz. Bu video 2015 Aralık'a aittir.

Bu video düzenlenmiş mi yoksa gerçek mi?

Yabancı bir kaynaktan alıntıdır.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Yabancı oyuncular gerçek olduğunu söylüyorlar aramızda karşılaşan var mı?

JC planet support gelen cevap bununla ilgili.
Dear Member,

Thanks for your visiting Support Center.

We know it and invested it. But we decided it is impossible situation. It It looks edited video.
Google çeviri.
Bunu biliyoruz ve yatırım yaptık. Fakat imkansız durum olduğuna karar verdik. Düzenlenmiş video görünüyor.

Thanks.

Jessie

search deeper now
Net şekilde oynanmış bir video. 0.41'de meslek seviyesi yükseliyor ama seviyesi yükseldiği sırada isyu daha canlı.

troll resimler ekranda silindiği sırada lw alma görselleri hala karakter etrafında dönerken karakterde her hangi bir düz vuruş veya yetenek vuruş animasyonundan normale dönüş gerçekleşmiyor.

Kısaca karakter sadece orada duruyor isyuya saldırmıyor.

Busted summer2:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Net şekilde oynanmış bir video. 0.41'de meslek seviyesi yükseliyor ama seviyesi yükseldiği sırada isyu daha canlı.

troll resimler ekranda silindiği sırada lw alma görselleri hala karakter etrafında dönerken karakterde her hangi bir düz vuruş veya yetenek vuruş animasyonundan normale dönüş gerçekleşmiyor.

Kısaca karakter sadece orada duruyor isyuya saldırmıyor.

Busted summer2:
Program kullanılarak yapıldığını düşünüyorum yan taraftaki adam tek atamaz isya. Çantadaki sosların parlama hareketleri değişmiyor diye gördüm herşey olabilir şuan sroda ama bilemiyorum yine :D

Jessie

search deeper now
Program kullanılarak yapıldığını düşünüyorum yan taraftaki adam tek atamaz isya. Çantadaki sosların parlama hareketleri değişmiyor diye gördüm herşey olabilir şuan sroda ama bilemiyorum yine :D
İsro olduğundan emin miyiz :D
Gm siliyor da olabilir. O isyuya kimse vurmuyor.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
İsro olduğundan emin miyiz :D
Gm siliyor da olabilir. O isyuya kimse vurmuyor.
Evet isro :D Senin kesilmeden level atlıyor dediğin efekt adama pk olduğunda da çıkmıştı Integrity skilini kullanarak tek atıyor sanırım o tarz bir şeye benziyor :D

Yukarı Alt