carwen

Bilgiliyim
Gerçek mi fotomontaj mı?

Köpekbalığının hemen yakınında bir erkek kafası göze çarpıyor. Peki gerçek mi?

- Resim Silinmiş.

İngiltere'deki 106 milyon dolar değerindeki The Deep isimli dev akvaryumda çektiği fotoğrafı yakınlarına gösteren Emma Place, fotoğraftaki garipliği ilk olarak erkek arkadaşının fark ettiğini söylüyor:
"Eve gittiğimde erkek arkadaşım bana 'Bu ne?' diye sordu. Ben de fotoğraftaki köpekbalığını gösterdiğini düşünerek, onun büyük beyaz olduğunu söyledim. Ancak o bana kayalıkların dibindeki başka bir şeyi gösteriyordu. Daha dikkatli bakınca bunun bir erkek kafası olduğuna karar verdik"
Emma fotoğrafı çekerken babası Alan'ın da hemen yanıbaşında durduğunu ancak onun orada öyle bir yüz görmediğini ifade ediyor.
Dev su tünelinin içinde Emma'nın iddiasının doğru olup olmadığını anlamak için harekete geçen yetkililer, akvaryumun içinde böyle bir tespitte bulunamadılar.
The Deep'in baş yetkililerinden Colin Brown ise konuya açıklık getirme taraftarı olduğunu ve bunun mutlaka mantıklı bir açıklamasının olması gerektiğini savunuyor: "Orada bir şey yoktu. Ama fotoğrafta var. O zaman da bir terslik var. İllüzyon olduğunu düşünüyorum. Cama yansıyan bir yüz ve kayalıklardaki bitkilerin bir araya gelmesiyle farklı algılanmış olabilir"​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Bencede fake çünkü adamın burnuna bak ve ağzına bak kayalıkların ve bitkilerin birleşmesiyle oluşması imkansız

Yalan Yani Fake

Gercek Olsada Onlar Gercek Adamı Koyuyolar Oraya Öle Cekıyor :mrgreen:

Yukarı Alt