pfffffff

Aileden
Birgun iki sevgili motorsiklet ile geziyorlar...

Motorsikleti erkek suruyor ve arkasinda da onu delilercesine seven kiz arkadasi var.
Erkek de kizi cok seviyor tabiki.Motorsiklet le gezinti esnasinda kiz bir an ''Lutfen yavasla cok korkuyorum '' der ve erkek de ''beni sevdigini soylemeden yavaslamam'' der.
Kiz '' Seni cooook seviyorum'' der ve daha SIKI sekilde sevgisi ile sarilir gence.

Bu esnada genc ''kastim kafami cok SIKTI cikarip kendi kafana takarmisin '' der ve kiz yavasca kaski cikarir ve kendi kafasina takar.Genc ''beni sevdigini birdaha soylermisin'' der ve kiz ''seni cok seviyorum'' der.

Ertesi gun mansetlerde ''FIRENI PATLAYAN MOTOR DUVRA CARPTI~~1 OLU 1 YARALI''seklinde bir haber cikar.Cocuk fireninin patladigini bildigi halde arkadasi korkmasin diye ve ona olan askindan kaskini verir ve kendi canini hice sayar.Kazadan sag kurtulan genc kiz olur...

Umarim bu yazim kafanizda biraz canlanmistir,bunu okuyali aylar oldu ve halen buraya yazabilecek kadari aklimda.Olene kadarda aklimdan cikaramam.

İşte aşkın gerçek tanımı...

Çok sağol Şahin Abi ?!!!!!!... Gerçekten çok güzel gereken bir hikaye.Aynı durumda ben olsam yaparmıydım diye düşünmeden de edemiyorum.

Aşkım depreşti birden

Yukarı Alt