1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Genius Pen Mouse: PC kontrolünde farklı bir araç


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.451
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Genius Pen Mouse: PC kontrolünde farklı bir araç


  Fare ve klavye gibi cihazlar konusunda oldukça deneyimli bir firma olan Genius, bu deneyimini bazen benzerine az rastlanan ürünler yaratmakta da kullanıyor. Firmanın piyasaya sürdüğü en yeni ürünlerinden Pen Mouse, bu tür bir çalışmanın sonucunu yansıtmakta.

  Genius Pen Mouse, isminden de anlayacağınız gibi kalem ile fareyi birleştiriyor. Cihaz, kalemin rahat tutuluşunu ve hassaslığını fareye aktarmakta.

  Pen Mouse, aslında bir fare, ancak kalem şeklinde tasarlanmış. Bu sayede kullanıcı fareyi bir kalem kadar hassas yönetebiliyor, üstelik bunu yaparken de standart bir fareden daha az yere gerek duyuyor. Sol ya da sağ elle kullanılabilen Pen Mouse,1200dpi hassaslıkta bir algılayıcıya sahip. Kullanıcı dilerse algılayıcı hassaslığını 800 ve 400dpi düzeylerine de indirebiliyor. Bilgisayar ile kablosuz iletişim için 2.4 GHz radyo dalgaları teknolojisini kullanan ürün, yanında çok ufak boyutta USB alıcı ve özel taşıma çantasıyla sunulmakta. Genius, Pen Mouse'un Türkiye fiyatını 49,9 TL olarak belirtmiş.


  [​IMG]