yha bu çok fazla saatte inio bn normal sro oynuorum onu indirsem dha karLı oLcak :D ^^

n0FeaR demiş ki:
bu download yeni sürümü dimi :D daha demin indirdim yanlış çıktı :D
Arkadaşlar Yeni Sürüm Gelmemesi Lazım Çünkü Büyük Uptade Oladı Hiç.Yinede Bi Bakıyorum Bekleyin.

*-*

Baktım Arkadaşlar Linkler Aynı. Eğer Bi Bozulma Olursa Bana PM Den Ulaşın. Gözümden Kaçabilir.

Oyunda start gelmıyo İp muhabbeti yüzünden Neden ya neden
Şimdi biyerime boşu boşuna 1 gb girdi

dostum öncelikle konuyu actigin iyi olmus fakan ben bu Ime pad i yapamadim ek simge ekle dedigimde cıkmıyor biras yardimci olurmusun varsa yada o bir program gibi bi seyse atabilirmisin

arkadaşlar ben bu acc olmayı bi rülü yapamadim e-mail yazıyoz orda kopyala yapistir yapiyoz image kodu da yazıyoz sonra bi uyarı cıkıyo olmuo nasil olcak onceki sayfalarda yapıştırdıktan sonra cıkan sayılar sil demiş ama yine omuyo

arkadaşlar ben bu acc olmayı bi rülü yapamadim e-mail yazıyoz orda kopyala yapistir yapiyoz image kodu da yazıyoz sonra bi uyarı cıkıyo olmuo nasil olcak onceki sayfalarda yapıştırdıktan sonra cıkan sayılar sil demiş ama yine omuyo

ya fark ettysenız son ss de sağ tarafta bsı var bn sıfremı grs admı yazıorm hata alıorm atıo neden

Yukarı Alt