esrarengiz bir eski guıld olan ixan serverinin guıldını persiada tekrar canlandırmak için bir kac arkadas toplandık ve dürüst guvenılır arkadaslar kardesler beklemekteyız umarız hayırlısı olur.cunku persia serverdınde neredeyse turkler bırbırıne yamuk yapmaktan herseylerı kaybetmıslerdır.gercek dostların toplanabılecegı bır guıld ıcın toplanacagız. gelmek ısteyen arkadaslarımı beklıyoruzz.konu altına yazabılırsınz veya pm atabılırsnız _WiZZaRD_Tr.
oncelıklı 76 lw ustu arkadaslar beklıyorum.zamanla buyuyecegımıze inanıyorum.herkeze tesekkurler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çağrınız güzel ama Türklerle işbirliği yapmak hata olur yabancılarla birlik olun oyundan keyf alın.

Yazmıs oldugunuz oldukca yanlıs bır kelımedir turklerı kucumser gıbı bır konusma sıze yakısmıyor hemen bunu yazdım dıe banlamayın...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
zStoney demiş ki:
Yazmıs oldugunuz oldukca yanlıs bır kelımedir turklerı kucumser gıbı bır konusma sıze yakısmıyor hemen bunu yazdım dıe banlamayın...
zaten Türkler'i küçümsememiş. ama oyunda Türk oyuncuların %98ine güvenilmeyeceğini kavga küfür dışında bir şey yapmadıklarını bilmeyen yok bunu belirtmiş bu 1.
Türk'leri küçümser diyosun ama daha Türk kelimesini yazarken t harfini küçük yazıp asıl sen küçümsüyosun bu 2.
iyi forumlar

arkadasım benım kımseyı kucumsedım yok sadece bız TÜRK MILLETINININ her alanda bırbırıne atmak ıstedı kazıklardan dostluk yerıne bırbılerıne nasıl comak sokarız dıe dusuncelerınden bahsettım ve kımse ınkar edemez bunu ole maleseff.ve suda bır gercekkı artık turklerın oyun bozanlıgından sıkılmıs olup ozellıklle yabancı guıldere gıden cok adam sayabılırım sana.

Yukarı Alt