game12

vicuzun
vicuzun vicuzun
vicuzun vicuzun

Desteğiniz için teşekkürler :) Allah'ın izniye daha 130 Cap açıldıktan sonrada yıllarca buradayız :)

130 Cap'ta beta devam ediyor. :) Yarın inşallah tanıtım hazırlanıp yayınlanacak ve açık betaya geçilecek :)

Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Eski bir 120 cap oyuncusu olarak hasretle anıyorum o günleri..

130 Cap'e geliyoruz inşallah, yerimizi inceden alalım :)

server panelinde 3 kişi online görünüyor ama oyuna girmeye çalıştığımda oyuna almıyor kapalımı server şuan ????????????????????

merhaba iyi günler kolay glsin ben server tanıtımı iyice okudum ama server tanıtımında bir eksiğe rastladım eksik olan konu itemlerin artı basma yüzdeleri yazılmamış
sizlerdem ricam bunuda belirtmeniz olacak

bir diğer sorumda şu geçenlerde admin yada gm yapmış olduğu bir açıklamada bu oyun şuan beta olmasına karşılık oyunu bu denli oynayan ve emek veren tüm herkese açık betaya geçildiğinde bu kasan insanlara hediyeler vereceğini duyurmuştu bu konu nasıl olacak cunkü açık betaya geçtiğimizde tüm charlar silenecek yanlış hatırlamıyorsam beni uyarın

Merhaba, alchemy rate ile ilgili % paylaşımı yapmak pek tarzımız değil :) Oldukça zor sadece bunu belirtiyoruz.
Hediyeler sürpriz olacak evet ve başlangıçta charlar sıfırlanacak.

merhaba iyi günler kolay glsin ben server tanıtımı iyice okudum ama server tanıtımında bir eksiğe rastladım eksik olan konu itemlerin artı basma yüzdeleri yazılmamış
sizlerdem ricam bunuda belirtmeniz olacak

bir diğer sorumda şu geçenlerde admin yada gm yapmış olduğu bir açıklamada bu oyun şuan beta olmasına karşılık oyunu bu denli oynayan ve emek veren tüm herkese açık betaya geçildiğinde bu kasan insanlara hediyeler vereceğini duyurmuştu bu konu nasıl olacak cunkü açık betaya geçtiğimizde tüm charlar silenecek yanlış hatırlamıyorsam beni uyarın

Yukarı Alt