1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Gencer'i duyunca görevi bıraktı!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Gencer'i duyunca görevi bıraktı!
  Ahmet Dedehayır, sahte imza kullanmaktan mahkumiyet kararı alan Nur Gencer basketbol şube koordinatörlüğüne getirilince görevi bıraktığını açıkladı.

  [​IMG]

  Galatasaray’ın Bayan Basketbol Takımı’ndan sorumlu yöneticisi Ahmet Dedehayır, görevi bıraktığını açıkladı. Cemal Nalga olayıyla hiçbir alakası bulunmadığını hatırlatan Dedehayır, yedek üye olduğu için istifa edemiyor, sadece görevi bırakabiliyor. Tecrübeli yöneticinin aldığı bu kararda, Yiğit Şardan’ın istifasından sonra basketbol şube koordinatörlüğüne Nur Gencer’in getirilmesinin önemli rol oynadığı öne sürüldü. Sahte imza kullanmaktan hakkında mahkumiyet kararı bulunan Gencer, Dedehayır ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

  Akdağ da tetikledi!

  “Galatasaray’ın durumu çok feci. Ahmet Dedehayır diye bir adam var, basketbolun hiçbir yerinde mürekkep yalamamış. Basketbolla ilgili bir şey bilmiyor. Bütün bildiği puro içmek ve oyuncuların parasını vermek. Topu eline alsa karakola götürür.” Dedehayır ayrıca, erkek takımının başına getirilen Cem Akdağ’ı, bayan takımının başındayken istifaya zorlamıştı.​