Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.472
Beğeniler
1.610
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gelmiş geçmiş en kanlı oyunlar


10. MadWorld

Vahşet sınırını zorlayan oyunlar listemizde 10. sırada yer alan MadWorld her ne kadar siyah-beyaz çizgi roman havasına sahip olsa da, oldukça kırmızı ve kanlı bir oyun. Bunda önemli etken de karakterinizin kolunun elektrikli testereye dönüşebilir olması. Düşmanlarınızdan ne kadar çok kan çıkartırsanız, o kadar çok puan alıyorsunuz. Bu da MadWorld'ü tüm zamanların en kanlı oyunları arasına sokuyor.


9. Quake

Efsane oyunun en önemli özelliklerinden biri düşmanlarınızın kan yığını haline gelip ölmesiydi. Düşmanlarınızın sayısız olması da sizin bir kan havuzunda yüzmenizi sağlıyordu.


8. Ninja Gaiden II

Elinde Samuray kılıcıyla sinsice düşmanlarına yaklaşık vücutlarını parçalara ayıran bir Ninja'ysanız, bu oyunda oldukça fazla kan görürsünüz.

7. Mortal Kombat

Scorpion'un elinden çıkan bıçaklı zinciri diğer karakterlerin gırtlaklarına sokup bedenlerini kendisine çekmesini sağlaması yeteri kadar vahşice. Tüm özel "sonlandırma" hareketleri de aynı vahşeti ve kan yığınını içeriyor.6. No More Heroes

Lazerli silahlarla aslında daha sakin ve temiz ölümler yaşanacağını düşünseniz de, No More Heroes'da 'kahraman'ımız düşmanları lazerli kılıcıyla ikiye bölebiliyor. Özel hareketler ise aynı anda birden fazla karakteri kanların içine gömmenizi sağlıyor.


5. Gears of War

Sadece saldırdığınız karakterlerden çıkan kanlar değil, sizin de aldığınız yaralar doğrultusunda kanlar arasında oyunu oynamaya çalışıyorsunuz.


4. Shadow of Rome

Gladyatörler arenasında tüm zamanların en kana susamış sporunu oynuyorsanız, monitörünüzün kırmızıya kesmesi kaçınılmaz. Shadow of Rome'da şu ana kadar yapılmış en gerçekçi gladyatör sahneleriyle karşılaşıyorsunuz.


3. Onechanbara

İnsanları parçalayarak kanlarıyla yıkanmaktan daha beter ne olabilir? Zombilerin kanıyla yıkanmak? Oyun o denli kan üzerine kurulu ki, ne kadar fazla kan ile kontak kurarsa karakteriniz o kadar fazla güç kazanıyor. "Berserk" modunda daha da fazla vahşet yaratılabiliyor.


2. Bloodrayne II

Vampirler zaten kana susamış yaratıklar. Bloodrayne II'in farkıysa vücudu parçalanmış düşmanların kanlarının sürekli artarak akması.1. Nanobraker

Konami'nin pek de başarılı olmayan oyunu Nanobraker belki de çok kötü bir konuya sahipti ve bir yenisi büyük ihtimalle yapılmayacak. Ancak Nanobraker'daki kan sevdasının başka hiç bir oyunda eşi benzeri yok. Dökülen kanın kaç galon olduğuna göre puan kazandığınız oyunda, görüntü özelliklerinden kanın rengini, gölgelerini ve kalitesini değiştirebiliyorsunuz.

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/App_Themes/Default/Layout/blank.gif
 
Yukarı Alt