1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Gelmiş geçmiş en kanlı oyunlar!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.453
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Gelmiş geçmiş en kanlı oyunlar


  10. MadWorld

  Vahşet sınırını zorlayan oyunlar listemizde 10. sırada yer alan MadWorld her ne kadar siyah-beyaz çizgi roman havasına sahip olsa da, oldukça kırmızı ve kanlı bir oyun. Bunda önemli etken de karakterinizin kolunun elektrikli testereye dönüşebilir olması. Düşmanlarınızdan ne kadar çok kan çıkartırsanız, o kadar çok puan alıyorsunuz. Bu da MadWorld'ü tüm zamanların en kanlı oyunları arasına sokuyor.


  9. Quake

  Efsane oyunun en önemli özelliklerinden biri düşmanlarınızın kan yığını haline gelip ölmesiydi. Düşmanlarınızın sayısız olması da sizin bir kan havuzunda yüzmenizi sağlıyordu.


  8. Ninja Gaiden II

  Elinde Samuray kılıcıyla sinsice düşmanlarına yaklaşık vücutlarını parçalara ayıran bir Ninja'ysanız, bu oyunda oldukça fazla kan görürsünüz.

  7. Mortal Kombat

  Scorpion'un elinden çıkan bıçaklı zinciri diğer karakterlerin gırtlaklarına sokup bedenlerini kendisine çekmesini sağlaması yeteri kadar vahşice. Tüm özel "sonlandırma" hareketleri de aynı vahşeti ve kan yığınını içeriyor.  6. No More Heroes

  Lazerli silahlarla aslında daha sakin ve temiz ölümler yaşanacağını düşünseniz de, No More Heroes'da 'kahraman'ımız düşmanları lazerli kılıcıyla ikiye bölebiliyor. Özel hareketler ise aynı anda birden fazla karakteri kanların içine gömmenizi sağlıyor.


  5. Gears of War

  Sadece saldırdığınız karakterlerden çıkan kanlar değil, sizin de aldığınız yaralar doğrultusunda kanlar arasında oyunu oynamaya çalışıyorsunuz.


  4. Shadow of Rome

  Gladyatörler arenasında tüm zamanların en kana susamış sporunu oynuyorsanız, monitörünüzün kırmızıya kesmesi kaçınılmaz. Shadow of Rome'da şu ana kadar yapılmış en gerçekçi gladyatör sahneleriyle karşılaşıyorsunuz.


  3. Onechanbara

  İnsanları parçalayarak kanlarıyla yıkanmaktan daha beter ne olabilir? Zombilerin kanıyla yıkanmak? Oyun o denli kan üzerine kurulu ki, ne kadar fazla kan ile kontak kurarsa karakteriniz o kadar fazla güç kazanıyor. "Berserk" modunda daha da fazla vahşet yaratılabiliyor.


  2. Bloodrayne II

  Vampirler zaten kana susamış yaratıklar. Bloodrayne II'in farkıysa vücudu parçalanmış düşmanların kanlarının sürekli artarak akması.  1. Nanobraker

  Konami'nin pek de başarılı olmayan oyunu Nanobraker belki de çok kötü bir konuya sahipti ve bir yenisi büyük ihtimalle yapılmayacak. Ancak Nanobraker'daki kan sevdasının başka hiç bir oyunda eşi benzeri yok. Dökülen kanın kaç galon olduğuna göre puan kazandığınız oyunda, görüntü özelliklerinden kanın rengini, gölgelerini ve kalitesini değiştirebiliyorsunuz.

  http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/App_Themes/Default/Layout/blank.gif