" Sizce ne kadar mantıklı ?" 120 olmak neyi değiştirir ? Ben İsroyu 60lı Lvlerden beridir oynuyorum Tek yaptıgımız max Lv'le getirim FF olup İtemleri düzmektir. Daha sonra Pvp / Jop / GW / FW dır. O zaman 100 Lv olan daha cabuk kasılan EliteSilkroad daha mantıklıdır. Sonucta aynı işlevi görüyor.
Ben Oyundan Zevk almayı sevenlerdenim. Vaktimi öldürmekten değil.
İsro bence daha değil ama az bir vakit sonra ölecektir. Tam o Sırada Exp / Sp rateleri yükseltecek ve canlandırmak için Arap Irkını getirecektir. ! İş işten gececektir.

Bknz . Privatelerin toplamındaki oyuncu sayısı İsroyla ya aynıdır yada daha fazla GoldBot vs.. hariç

invaders

Bilgiliyim
İsroyu 70 cap zamanında 90 yada 100 cap zamanına kadar oynadım..

Baktım ki hiç bir ilerleme yok privateye başladım ve isrodan tabiki 70 cap zamanında o doğallığından zevk aldım ama, oynadığım privatelerden daha fazla zevk aldım çünkü isro zaman kaybından başka birşey değil artık gözümde.

Çok fazla takılıyorsunuz böyle durumlara. yok 120 geldi oyun bozuldu yok chıneselerın degerı arttı dıger carlar ezık kaldı yok o öyleydi bu böyle oldu . Bırak bunları bır kenara .Herseyı sıfırla. Oyun u nıye oynarsın ? Keyıflı Zaman gecirmek , eğlenmek belki yeni arkadaslıklar kazanmak ıcın .

Prıvate serverlarda tamamen baglı kac kısı var? Evet toplam sayıları İsro yu gecer belkı 2 ye katlar ama ne zamana kadar?Hadi başlıyoruz yeni ortam yeni arkadaslıklar dostuluk hobaa 2 hafta sonra yeni bir prıvate server aa 500 kısı olan oyun bi anda dustu 40 kısıye? eee kımınle muhabet edıceksın kımınle ortam kurup eglenıp hoş vakit gecıreceksın ?

İsro nun prıvatelerden belkıde en buyuk farkı KALICI Olmasıdır. Sene 2008 konulara bakın isro sona yaklasıyor , 100 lwl geldi İsro bitti vb. Bunlar 3-4 senedir söylenen konular. İsro bugun hala tutunuyor oynanıyor ise ne 120 lwl gelmesıdır nede baska bır etkenı vardır. Bu oyun tutuldu cunku muhabet ortamı guzel.

_Kriptex_

Tanınıyorum
Herşey bir yana 7 seneyi doldurdum :!!&%&! summer7: silkroadla ve bırakalı 4 ay felan oluyor oraya yatırdığım param cebime kalıyor nese: :uyku: :popcorn: rahat rahat takılıyorum vs. Silkroad bitme noktasında mı ? sorusuna evet diyorum ve herkez tam bitti derken "SİLKRAOD 2" gelicegi kaanatindeyim :oldie: , bildigim kadarıylada silkroadın toplam server kapasitesi 135.000 civarıydı bunların yarısının gold bot oldugunu bilmeyen yoktur heralde :think:

Arkadaşlar başlı başına bi vakit kaybıdır derim. Ben lise 1 de başladım oyuna 9 zayıf getirdim tam 9 tane sabah akşam oynuyordum, rüyalarımda kervan basıp uniq leri teker teker kesiyodum (rüyalara girme aşamasına kadar geldi yani) sonra bi karar oyunu bıraktım kendimi toparladım we normal hayatıma döndüm. Emin olun hayatınızı karartan bir oyun bu vücudunuzu o sandalyeye bağlayan, aklınızı her an kurcalayan, kalitenizi düşüren bi oyun... Oynamayı sevmiyormuyum, tabiki seviyorum ama bana zarar werdiği sürece, vaktimi çaldığı sürece oynanılacak bi oyun değil...

The47

Bilgiliyim
zevk alıyosanız oynayın.ama pvp yaparken sinirleniyosanız, oyun sizin hayatınıza zarar vermeye başlamışsa derhal bırakın.benim bırakma nedenim zamanımın olmayışı. aylık verdigim pot pre vs 50 liraya gidip tl yükluyorum arkadaşlarımla konuşuyorum bu kadar basit.

Arkdaslar sadece acamac Tartısma ortamı yaratmaktır herkes kendi şahsi fikirlerini beyan edebilir.

Güzel yorumlarınız için tskler ayrıca

120 gelmesinini sebebi oyunu kolaylaştıran programlar kullanmamız... Eğer bot diye birşey olmasaydı oyun 120ye kadar uzamazdı. Bide bu açıdan bakmayı deneyin bence... Zahmet ve zaman kaybından bahsediyosunuz zahmet ve zaman kaybı dediğiniz günde 1 kere charı kontol edip geri kalan zamanda afk olarak charın 120 olmasını beklemek mi?

Ben öyle bota salıp kasılan çok adam gördüm 2gün oynarlar 3. gün hemen sıkılır charı ya satarlar ya takaslarlar. Çünkü charlar onalr için anlam ifade etmez değersizdir emek harcanmamıştır. Çabucak pes ederler sonrada oyunun zevki kalmadı derler.

Xperyon

Bilgiliyim
Kriptex35 demiş ki:
Herşey bir yana 7 seneyi doldurdum :!!&%&! summer7: silkroadla ve bırakalı 4 ay felan oluyor oraya yatırdığım param cebime kalıyor nese: :uyku: :popcorn: rahat rahat takılıyorum vs. Silkroad bitme noktasında mı ? sorusuna evet diyorum ve herkez tam bitti derken "SİLKRAOD 2" gelicegi kaanatindeyim :oldie: , bildigim kadarıylada silkroadın toplam server kapasitesi 135.000 civarıydı bunların yarısının gold bot oldugunu bilmeyen yoktur heralde :think:
Silkroad Online 2 gelse bile data'ları ona aktarırlar yani charlar gider diye bir durum söz konusu olacağını zannetmiyorum şuan bile iyi para kazanan bir oyun neden böyle salakça bir davranışta bulunsun? :think:
Zevk alma konusuna gelince herkesin zevk aldığı şey farklıdır en basit örnek; "Kimisi Knigh Online oynar onu beğenir kimisi Silkroad Online.""Biri GS tutar Öteki FB" yani zevk alma sözcüğünü kendimize göre yontuyoruz. daral:

Kendi fikrime gelince bana göre "Silkroad Online" tam düştü denilen sırada ayaklanma çabalarında insanların bu oyunu bırakmasının sebebi zevk almak değil cepte para kalmaması ki " Bu Oyun Mantıklı Oynanırsa 5 Kuruş Dahi Harcamazsınız "
Örnek yüksek charınız var devamlı kasın item yapıp satın Ticaret Yapın oyunun ana amacı bu zaten..Kastığınız oyun parasıylada PREMİUM PLUS,DRESS vs vs gibi silk itemleri elde edebilirsiniz iş gold şirketlerinden para çekmek değil bunu kavrayamadık hala sonra yabancılarda para bol diyoruz
:beer: :thumbsup:

Cyber-Warrior demiş ki:
Bu Oyun Mantıklı Oynanırsa 5 Kuruş Dahi Harcamazsınız "
Örnek yüksek charınız var devamlı kasın item yapıp satın Ticaret Yapın oyunun ana amacı bu zaten..Kastığınız oyun parasıylada PREMİUM PLUS,DRESS vs vs gibi silk itemleri elde edebilirsiniz
Aynen katılıyorum. Diyelimki pre plus aldınız plusun verdiği +ları kullanarak alchemyden para kazanabilirsiniz. Plus süresinde 2tane stafa +7 basıp magic yapsanız sonrada satsanız 1b eder ve bu goldu satabilir, yeniden pre alabilirsiniz. Ve bence oyunu oynamayı bilen kişi bi premium boyunca 5-6 tane +7 basabilir. +5leri saymıyorum bile onlarca +5 basabilir. Preye verdiği paranın kat kat karşılığını alır. Gold sitesinden gold çekmesine hiç gerek kalmaz.

7/24 Botta Diyorsun O Zaman Oyunu Sen Oynamıyorsunki . Bot Kasılıp Duruyor Bu Oyunda Amaç Zevk Almak . PvP-Uniq ,vs gibi .

Xperyon

Bilgiliyim
cqloss07 demiş ki:
7/24 Botta Diyorsun O Zaman Oyunu Sen Oynamıyorsunki . Bot Kasılıp Duruyor Bu Oyunda Amaç Zevk Almak . PvP-Uniq ,vs gibi .
cqloss07 demiş ki:
Arkadaşlar size soruyorum Dünyada kim "EMEK " vermeden iş,güç,kariyer,yer,mekan,konum sahibi olmuş?
Siz " Armut Piş Azıma Düş " diyorsunuz bu bana komik geliyor fikirlerinize saygı duyuyorum fakat emek vermeden sağlam charım olsun vs vs.Bu oyunu yapanlar insanda para kazanıyorlar bu işte ki " Developer " lere allah sabır versin o kadar uraşıp sanki millet daha iyisini yapıyormuş gibi yorum atması onların ne denli moralini bozuyordur tahmin edemiyorum.

Xperyon

Bilgiliyim
cqloss07 demiş ki:
Arkadaşlar size soruyorum Dünyada kim "EMEK " vermeden iş,güç,kariyer,yer,mekan,konum sahibi olmuş?
Siz " Armut Piş Azıma Düş " diyorsunuz bu bana komik geliyor fikirlerinize saygı duyuyorum fakat emek vermeden sağlam charım olsun vs vs.Bu oyunu yapanlar insanda para kazanıyorlar bu işte ki " Developer " lere allah sabır versin o kadar uraşıp sanki millet daha iyisini yapıyormuş gibi yorum atması onların ne denli moralini bozuyordur tahmin edemiyorum.

bot olmayan 80 cap ve sadece chine bi server olsun 10 bin kişilik olsun 1. günü full çekmesse kalıbımı basarım.bu levelin 120 ye kadar gelmesinin sebebi BOTTUR.günde 3 saat oyna 4 ayda 80 kas o charın o kadar değerli olurki satmaya kıyamazsın.Eskidende böyleydi.Bot vardı fakat keyhelperden farksızdı en azından.Şimdi napıyosunki kendi giriyo kendi görev veriyo kendi kasma yerine gidiyo pt ayarı var.Ve en önemlisi herkezin pt si var millet 10-15 char yaptı.Silkroad vsronun çalınmasıyla bitmiştir.Ben olsam bi an önce charımı satar kurtulurum..

80capı boşversene 15x elite sroda bile bot arıyo millet 3-4 çeşit botu var esronun . 15x ken bile kimse elle kasmıyor.

Yukarı Alt