3 HAFTA SONRA BOT SUNUCU ACIGINA 2 LVL ATLATICAKLAR SUNUCU BAND GENISLIGI TURKİYEDE 50 DÜSERKEN DİYER ÜLKELERE 99 BAND GENISLIGI SUNUYORLAR BUNDAN DOLAYI LAG OLAYI VE AUTO MESSAGE PROGRAMLAR BEDAVA BOTLARDAN OLUSAN FİZİKSEL LAG VARDIR BU SORUNUN GİDERİLMESİ YÖNELİK 3 HAFTA SONRA GM SERVERLERE UNİTETE SERVER EKLEYECEGİZ VE BOTLARI TEMİZLEYECEGİZ ARKASINDAN BÜYÜK YILBASI EVENT BAS GÖSTERECEK SEKLİNDE SÖYLEDİ satrun serveride acılıyormus bilgim bukadar

Silkroad Haber Silkroad Gm Gizli Degişim 1ay önce joymax sirketi k2 network ortaklıgını kurdu k2 game mühendisleri degiştirdi eski gm simdi yoktur Bu yüzden bot taraması gecikmiştir İyi günler DikmenEngertcy

bilgin için cok tesekkur ederız yararlı bılgı demekkı neymı sılk alımlarını bıraz arttırıcaz :mrgreen:

ama forumda buyuk harfler yazmassan ve topıcındekı buyuk harflerı edıtlersen sevınırım extraokk

Arkadaslar hem biraz sevineceginiz birazda hüzünleneceginiz olay karısılasacaksınız

Knight Sirketi K2Network Silkroad Premium olayını Mecburi yapacak Trafik olayını kaldıracaktır Premium Olmayanları almıcaktır Tambildigim Böyledir.

premıumsuz adamı oyuna almıcaklarsa bu süper bı haber oyundakı kalıte yukselır ve lag dıye bı sey kalmaz agzından bal damlıyo valla Razz

Yeni bilgi İlk Event GELİYOR COK YAKINDAYMIS TAM BİLGİM OLMADIGINDAN ÖNEMSEMİYORUM

PAYPALLA ALINAN İTEMSTALDAN UCUZLUKLAR YAPILACAGINI SÖYLEDİLR
BUNDAN 1 HAFTA SONRA satrun acılacakmıs 1 hafta sonra ise botscan yapıcaklarmıs tam 1 ay sürücekmiş
bitince
crispist yılbası eventlerıcıkacakmıs seklinde söylediler Premium Olayı yaza kadar failiyete gecicekmiş
Kod:
EKLİYORUM LAG OLAYI FİZİKSEL ÖZELLİGİ EKRAN KARTI İŞLEMCİDEN KAYNAKLANIYOR AMA SUNUCU LAGI DİREK DC YADA OYUNDAN ATIYOR EKRAN KARTI YADA RAM İSLEMCİ SIKISIYORSA PC RESET BASAR BUNUN İİCN 512 EKRANKARTI 256 BİT KULLANMANIZI TAFSİE EDERİM 1GB RAM CORE 2 DUO YADA AMD X2 KULLANIN  DİYORSANIZ BENIM PC BUNLARDAN ÜSTÜN AMA TAKILIYOR İŞLEMCİNİN FANINI DEGİŞTİRİN DAHA İYİ KUVVETLİ BİR FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ

Dampyre

Buralıyım
Sro Genel Bilgiler Bölümüne taşındı ..
süper bilgiler saol
90 lvl ile ilgili haber var mı?

hotanda biraz degişiklikler yapıcaklarmıs buda grafi artıcakmıs ekrankartları 512 istiyebilecekmiş 128 bit isticekmiş seklinde söylemişler ama bunla ilgi bilgi vericem suandaki ekran kartlar 64bit calıstırıyor ama bazı arkadaslarımız sorun yasıyoruz diyor aslında ilk önce fanlarını bi degiştirsinler işlemci sonra kasa fanını arttırsınlar ramlerini baksınlar sorun kesilecegini düsünüyorum

Kod:
Hotadaki Kasma yerlerini genişleteceklermiş Dw kasma yerlerini genişleteceklermiş 2 tane yeni canavar gelicek 3 tane cave magrası acılacakmıs guild Pelerin gelicekmiş Bu Pelerin Paypallan alıncakmıs görev varmıs bildigim kadarıyla bu bilgileri yalan diyenler arkadaslar okumasın cıktıgında onları görücem burda yazanları size yazıyorum bilgi amacı

Kod:
GM SON SÖZÜ 2008 DE OYUNU BİRAZDAHA MAHLİYETLİ BİRAZDAHA GÜZEL OYNAYACAKSINIZ SEKLİNDE ACIKLAMA YAPTI PARAYI BASAN OYNAR DEMEK İSTİYOR İSRAEL SERVERLERİ KAPATACAKLARMIS BİLDİGİM KADARIYLA BEDAVA BOT KASAN ARKADASLAR ORDAN CIKIYORMUS İYİ GÜNLER

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel bilgiler sızdırmışsın bir de forum kültürüne göre hareket edip yazılarını yazsan harika olurdu Idea

arkadaslar beni 1923 de arge komtanlıgında bulabilirsiniz herkeze sagolun bukadar acıklama biliyorum yalan dolan diceksiniz ne yaptıysam forum icin yaptım 3 wep sunucum var 34 yasında bilgisayar mühendisiyim herkeze eyvallah

bu bılgıler dogruysa eyer ve oldukcada dogru tam global pazarlama sıtratejısını suan jomax uyguladı ıcın bız suan bedava oldu donemi yaşıyoruz bunların buyuk bolumu kesın gercekdır

ama bı soru bız pre + sro bot kulanıyoruz yanı ıkı turlude paraya kıyıyoruz bıze ne olucakkı ?

bırde bu oyun bedavalını azalması demek yenı başlama oranında dusme demek ılla ozendırmek ıcın bedava kısmını azal mıycanı dusunuyorum

Arkadasım Aldıgım Konular Orjinal Konulardır Turkiye Satıcılar Bıraz İşleri Acılacak Gibime Geliyor Mesela Bunlardan Gameturkonline devoyun leveltr turkbother botsmall vs vs bir cok Satıcılar Köşelik Olabilecek duruma gelecekler premiumsuz giris olayı gm konusuluyor ama tam olarak dedgim gibi bilmiyorum
Eger böyle bişrsey olursa Turk Ticareti Büyücektir Lagsız GÜzel bir Oyun olucaktır Konumu toparladım İyi günler

pfffffff

Aileden
Cok tesekkur ederiz bilgileri paylastigin icin,oyunu 50 yasinda adamlarda oynuyor 8 yasinda cocuklarda.50 yasindaki adamin kredi karti vardir o kendisine alir ama 8 10 15 yasinda cocuk ne devoyun bilir nede kart alabilir.Bu bence prof oyuncular icin bi avataj olacaktir.Hem ayni parayi odeyecekler hemde daha rahat oyun oynayacaklar

ElazigLee demiş ki:
Cok tesekkur ederiz bilgileri paylastigin icin,oyunu 50 yasinda adamlarda oynuyor 8 yasinda cocuklarda.50 yasindaki adamin kredi karti vardir o kendisine alir ama 8 10 15 yasinda cocuk ne devoyun bilir nede kart alabilir.Bu bence prof oyuncular icin bi avataj olacaktir.Hem ayni parayi odeyecekler hemde daha rahat oyun oynayacaklar
extraokk extraokk

peki bu bot banlama olayı nası oluyor yani mesela ben botla kasıyorum damalr oyunu kapattı benim bot kullanıp kullanmadığımı nerden bilecekler.

arkadaslar bilgilerim icin bu siteye konu acmıyacagım gereksiz ban veriyorlar umrumda degildir

yepyeni programlar yazıyoruz 1923turk grup u olarak silkroad 80 lvl charlarımız var ama yanlış bilgi verecegimi sanmıyorum sadece ilerdeki gelişmeleri kısaca özetledim ıd ban verdiler adminleri bu yüzden seviyorum İstek Üzerine Silkorad Girisini Degiştirdik Yakında Foruma Koyacagız Premium programını Yazıyor Arkadaslarımız Eger OLursa grup olarak vip üyelere vericegiz isteyene yada forumda vip üyelere veririz extraloob baglı bir konus ama hepimiz biliyoruz program kullanmak yasak ilegal oluyor 107 yıl ban verirler yakalanırsanız silk asımından dolayı af gelebilir. riski üslenceksiniz softmod botda oldugu gibi onlarca insan banlancak.

ismim :hakan
wep tasarım Program Tasarım

Yukarı Alt