Uzun zamandır iSro oynamıyorum. Son gelecek olan arap ırkı zamanında gelen euro karakterler gibi 0 dan kasılacak bir ırk mı yoksa 120 level karakteri olan birisi arap ırkına dönüştürebilcek mi karakterini? İkinci sorum da avrupa karakterler çıktığı zaman exp oranları yüksek tutulmuştu arap ırkında da böyle olur mu ? China ırkının papucu tamamen dama atılır mı ?

Takımı
Besiktas
120 ' den dönüleceğini sanmam, tıpkı avrupa gibi baştan kasarsınız tahminimce. China yeri herzaman ayrıdır, ilk göz ağrısıdır. :headbang:

Lenneth demiş ki:
120 ' den dönüleceğini sanmam, tıpkı avrupa gibi baştan kasarsınız tahminimce. China yeri herzaman ayrıdır, ilk göz ağrısıdır. :headbang:
Ee her güzel şeyin bir sonu vardır derler

100 capteki sistem üzerine araplar gelmeliydi yeni sistem berbat. sanırım sro-r'ye ekleyecekler sadece

UnDeFeateD demiş ki:
100 capteki sistem üzerine araplar gelmeliydi yeni sistem berbat. sanırım sro-r'ye ekleyecekler sadece
bencede 100 cap ta gelseydi daha güzl olurdu şimdi
ayrıca sro R ye sade eklemezler ama inş arap ırkı gelince isro ve sroR ye yeni server gelir

Takımı
Galatasaray
Artın yeni ne eklenecekse Silkroad-R ye eklenir zaten yeniliklere zemin olsun diye açılmış bir oyun arap ırkı ancak oraya gelebilir.0 dan kasılır exp eventleri yapılabilir geldiğinde joymaxın kalıcı bir exp artışı yapacağını sanmıyorum.Bunların haricinde bir çok oyunun 2. oyunları çıkmaya başladı silkroad bu rekabette tutunabilmek için silkroad 2 yi çıkartabilir

Yaklaşık 2 senedir o kadar uzak kaldım ki Silkroad'dan açıkçası pek anlamıyorum söylediklerinizi. Bir ara Silkroad-R ye baktım pek ilgimi çekmedi o da. Anladığım kadarıyla Silkroad-R nin level kapasitesi iSro ya oranla daha düşük. iSro 120 level ise Silkroad-R 100 level doğru mu anlamışım ? daral:

ownerMad demiş ki:
Yaklaşık 2 senedir o kadar uzak kaldım ki Silkroad'dan açıkçası pek anlamıyorum söylediklerinizi. Bir ara Silkroad-R ye baktım pek ilgimi çekmedi o da. Anladığım kadarıyla Silkroad-R nin level kapasitesi iSro ya oranla daha düşük. iSro 120 level ise Silkroad-R 100 level doğru mu anlamışım ? daral:
silkroadda 120 silkroad- r de 120

ownerMad demiş ki:
silkroad R nin lwlide 120

O halde bana göre arap ırkını iSro'ya getirirler. Kaybettiği oyuncuları geri kazanmak amaçlı. Baktılar olmuyor Silkroad 2 gelir.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
120den Arap irkina donus olmaz 0dan kasilir 1 ayligina %1000 exp artisi olur (10x) ve Cin-Avrupa ortasi bir irk olur. Avrupa ustunlugunu korur diye dusunuyorum. Benim tahminlerim bunlar tabi ki. Arap gelsin ilk isim wiz charimla Arap kasmak olur wizi 130 falan yapmak degil. Ama yeni update haziran-temmuz arasi gelir. Avrupa fw gibi buyuk updateler hep bu ayda geldi.

Wax Whine demiş ki:
120den Arap irkina donus olmaz 0dan kasilir 1 ayligina %1000 exp artisi olur (10x) ve Cin-Avrupa ortasi bir irk olur. Avrupa ustunlugunu korur diye dusunuyorum. Benim tahminlerim bunlar tabi ki. Arap gelsin ilk isim wiz charimla Arap kasmak olur wizi 130 falan yapmak degil. Ama yeni update haziran-temmuz arasi gelir. Avrupa fw gibi buyuk updateler hep bu ayda geldi.
Evet senin söylediklerinde mantıklı kasarken yanında bi yer açarsan çok makbule geçer :mrgreen:

bence islam yeni bir başlangıç olcak oyunda herkez islama geççegi için 0 dan başlancak ve yeni bir macera olcak oyunda herkez aynı level olcak rekabet olcak yeni alanlar yeni sikiller yeni unique ler umarım güzel update olur ve oyun eski günlerine geri döner

çıktıktan birkaç ay sonra psroların eline düşecek ve yine kaybeden joymax olacak :D

Yukarı Alt