1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Gel yakala tişörtü...


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Uyuşturucu kaçakçıları birbirlerini tanımak için öyle bir yola başvurdu ki, polisler bile şaşırdı...

  [​IMG]

  Uyuşturucu kaçakçıları birbirlerini tanımak için öyle bir yola başvurdu ki, polisler bile şaşırdı... Konya polisi Diyarbakır’dan şehirler arası otobüsle kente uyuşturucu getirileceği bilgisine ulaştı. Harekete geçen ekipler, Konya-Ereğli karayolu Konya girişinde, söz konusu şehirler arası otobüsleri farklı saatlerde durdurdu. Otobüslerde yapılan aramalarda toplam 18 kilogram esrar ele geçirildi.

  Operasyonda, otobüslere ikişerli olarak binen Mehmet Muhsin U. (24), Mazlum G, Ali Rıza O. (40), Coşkun G. (24) gözaltına alındı. Zanlılardan Ali Rıza O’nun, uyuşturucuyu teslim alacak kişi tarafından tanınabilmek için, üzerinde, hint keneviri yaprağının altında “Marijuana-I’m lovin it (Ben bunu seviyorum)” yazılı tişört giydiği; bu durumun da otobüsü durdurup içinde şüphelileri arayan polisin işini kolaylaştırdığı öğrenildi. 4 zanlı, polisteki sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

  Zanlı Ali Rıza O, polise verdiği ifadesinde, söz konusu tişörtü kendisinin bir satıcıdan aldığını, üzerindeki İngilizce yazının ne anlama geldiğini bilmediğini, sadece teslimatı yapacağı kişinin kendisini kolayca tanıması için bu tişörtü giydiğini söyledi. Ancak polis, kurye Ali Rıza O’ya bu tişörtün, esrarı kendisine teslim eden kişi ya da kişilerce verilmiş olabileceğini düşünüyor.

  Yöntem tutmadı. Başka şeyler bulmak lazım :P
   
 2. Addicted

  Addicted olduser

  Kayıt:
  17 Eylül 2007
  Mesajlar:
  10.418
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Homeless

  Bendede var o tshir den benide almasınlar :lol: