Geçmişe baktığınızda en çok neleri özlüyorsunuz ?

Ben başlıyayım en, geçmişe baktığımda en çok milli ve dini bayramları,komşulukları özlüyorum. eskiden milli bayramlarda bi hazırlıklar güzel anma törenleri heycan oluyordu şimdi ise onu bile unutturmaya çalışıyorlar. Dini bayramlara gelirsek herşeyden öte akrabalarla olan bağlar ziyaretler büyüklerin çatısı altında toplanmalar vardı şimdi ise bayramlar sadece tatil gözü ile bakılıyor .

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Sabahtan akşama kadar top oynayıp yemek yemediğim için , yırtılan eşofmanlarım için azarlanmayi özledim :P Yakın geçmişe gelirsekte 4 aydır evimi özlüyorum summer5:

Enerjimi özlüyorum, sağa sola koşturup bir şeyler peşindeydim hep, şimdi okumak için okula gidecek enerji dahi bulmakta zorlanıyorum... Ben böyle değildim... İnsan görünümlü hayvanlar/şeytanlar beni bu hale getirdi sanırım...

Kesinlikle bende enerjimi özlüyorum. Çocukken neredeyse her yere koşarak giderdim şimdilerde ayakta durmaya halim yok...

Takımı
Galatasaray
Silkroad'u özlüyorum. Christmas zamanlarını özellikle. Liseden bazı zamanları özlüyorum, arkadaşlıklarımı. Çocukken masanın altına yatıp fox kids izlemeyi, spider man + xmen özel bölümlerini. Avrupa yakasının güzel zamanlarını özlüyorum. Ihlamurlar altındayı bile özlüyorum şimdiki salak dizileri gördüğüm zaman. Bir de Memoliyi özlüyorum.

Liseyi bende çok özlüyorum , üni ye hala alışamadım.

Birde bayramlar , büyükler gittikten sonra hiçbir anlamı olmuyor bayramların, sıradan bir günden farksız.

Mopneet

Silkroad'dan aldığım zevki.
Sokakta futbol oynadığım günleri, bir de liseyi.

Yukarı Alt