Geçmişte yapmış olduğum çok ama çok hatalarımdan dolayı hepinizden özür diliyorum.. Hepinizin affına sığınıp beni affetmenizi istiyorum.. Önceden yapmış olduğum hatalar tamamen cahilliğimdendir. :oops: Önceden paylaşım yapamadığım için kendimi göstermek için deli gibi poıst kasıyordum. Post kasmasnın marifet olmadığının farkına vararak artık kendime bir çeki düzen verip yaşıma uygun davranarak sizlerle beraber olacağım.. :oops: :kalp: Her ne kadar istenmeyip sevilmesemde ben hep burada sizlerle olacağım... Hepinizi çok seviyorum. :muck:

Tekrar tekrar

Geçmişte Yaşananlardan Dolayı Özür Diliyorum..

Saygılarımla.. :kalp:

Affetmek Allah'a mahsustur. Biz kulların öyle bir yetkisi yok. Şahsıma yapılmış bir tavır ya da hakaretiniz olmamıştır. Lâkin,eskiden forum içindeki tavır,hareket,hal ve yorumlarınızla kendinizden soğuttunuz.Düzelmesi de zordur, üzülerek söylüyorum,önyargılıyım.

Xanthos demiş ki:
Affetmek Allah'a mahsustur. Biz kulların öyle bir yetkisi yok. Şahsıma yapılmış bir tavır ya da hakaretiniz olmamıştır. Lâkin,eskiden forum içindeki tavır,hareket,hal ve yorumlarınızla kendinizden soğuttunuz.Düzelmesi de zordur, üzülerek söylüyorum,önyargılıyım.

:thumbsup:

Xanthos demiş ki:
Bu yargıyı kaldırmak için size ve hepinize söz veriyorum. :buddha: :kalp:

Xanthos demiş ki:
:buddha:

extraloob demiş ki:
hadi bakalım hoşgeldin diyelim o vakit mucX.
Sağol abi .Benim için uğraşan abilerimin yüzünü kara çıkartmamaya ve sözümü tutmak için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan emin olabilirisiniz. :muck: :kalp: :cry:

Derdim yok sorunum yok dün yaptığın dünde kalmıştır hatırlamam öyle şeyleri kolay kolay. Hayatımda özrünü kabul etmediğim insan da yoktur ama bir mini cooper var ki o ayrı :P Neyse canım ben sana güveniyorum ve inanıyorum ki herşeyi yoluna sokarsın sen :muck:

Windy

SePPuKu demiş ki:
Sağol abi .Benim için uğraşan abilerimin yüzünü kara çıkartmamaya ve sözümü tutmak için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan emin olabilirisiniz. :muck: :kalp: :cry:
ne için bu konu hala anlamış değilim, yani bizim seni affetmemiz yada etmememiz senin hayatında ne rol oynayacak? + kimseye değil önce kendine söz vermelisin :wink1: birilerinin yardımıyla değil kendi başına tanınmalısın :wink1:

Yukarı Alt