1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Geçmişe sünger!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Geçmişe sünger!
  Taraftardan, geçen seneki hüsranı unutmalarını isteyen Aykut Kocaman, “Taze bir başlangıç yapmanın mutluluğuyla bize inanıp güvensinler ki, başarılarımızı birlikte kutlayalım” dedi.

  [​IMG]

  Aykut Kocaman’dan taraftara mesaj var. Genç hoca, taraftarlarla güzel bir bağ kuracaklarına inandığını kaydederek, “Onlardan isteğim; Geçtiğimiz sezon yaşananların, kaçan şampiyonluğun üzerine bir sünger çeksinler. O kötü süreci unutsunlar. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü, gücünü ise hiçbir zaman akıllarından çıkarmasınlar. Taze bir başlangıç yapmanın mutluluğu ile bize inanıp güvensinler ki; başarılarımızı hep birlikte kutlayalım. Geçmişi kurcalamanın, oraya takılıp kalmanın hiç ama hiç kimseye faydası yoktur. Evet, Fenerbahçe inanılmaz olayların içinden geçti ya da yaşananlar bir yerlere getirdi. Şampiyonluğun kaçmasını futbolun bir cilvesi olarak görebiliriz. O büyük şoktan sonra yaşananları da Fenerbahçe gibi dev bir camiayı göz önüne aldığınızda normal olarak görmelisiniz. Tüm bunların yaşanması gerekiyormuş ki, yaşandı. Elbette ki gerekli dersler çıkarıldı, notlar alındı” ifadelerini kullandı.

  Fenerbahçe seyircisi, bol gollü galibiyetleri sever

  Fenerbahçe’nin her zaman yüksek teknik becerisi olan yıldız oyunculardan kurulu bir takım olduğunu vurgulayan Kocaman, şunları söyledi: “Bu teknik becerinin yanına hızlı düşünülen ve hızlı oynanan bir oyun anlayışını eklemek istiyoruz. Göze hoş gelen ama aynı zamanda da süratli oynayan bir takım yaratmak amacındayız. Fenerbahçe’de estetik her zaman için öncelikler arasındadır. Fenerbahçe seyircisi bol gollü galibiyetleri sever, güzel futbolu ve maç içinde göze hoş gelen hareketleri önemser, futbolcusunda bunları görmek ister. Takımın coşkusunu hisseder ve takımla birlikte o coşkuyu yaşar. Fenerbahçe taraftarını, yönetimimizi ve camiamızı memnun edecek bir futbolla, her kulvarda en başarılı sayılacağımız hedefler için yola çıktık.

  Hedef çıtanın en yüksek noktasıdır

  Fenerbahçe hiçbir sezona, ‘ikinci olacağım’ diye başlamaz. Her zaman hedef, çıtanın durduğu en yüksek noktadır. Bu, Türkiye için de Avrupa için de böyledir. Fenerbahçe’nin hedefi şampiyonluklardır, kupalardır. Gelecek yeni oyuncular olacaktır. Doğru zamanda, doğru futbolcuyu, doğru fiyata bulduğunuzda almalısınız. İlhan, savunmamızdaki açıkları giderecektir. Stoch, gençliği, yetenekleri, dinamizmi, toplu ve topsuz oyundaki sürati ve yüksek özgüveni ile takıma katkı sağlayacaktır. Şöyle değişeceğiz, böyle değişeceğiz demiyorum. Değişimi yaşayacağız ve değiştiğimizi biz değil başkaları söyleyecek. Fenerbahçe yönetimindeki sorumlular, radikal bir karar alarak, yabancı ve uluslararası kariyerleri bulunan teknik adamlardan sonra Fenerbahçe’nin başına yerli bir teknik adam ve eski bir futbolcusunu getirme kararı aldı. Bence bu önemli karar, köklü değişikliklerin de habercisi olarak algılanmalı.”​

  Fanatik ^^