Geçmiş olsun Haldun Üstünel !

Sarı-Kırmızılı kulübün genç yöneticisi Haldun Üstünel, önceki akşam yediği yemekten dolayı zehirlendi.

Hastaneye kaldırılan Üstünel, akşamı kontrol altında geçirirken dün evinde dinlenmeye çekildi. Üstünel, yaşadığı bu rahatsızlık sonrası transfer çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

Kaynak: Fanatik

kaynak fanatik YALAN! arkadaşlar fanatiğin haberlerinin %100 üde yalan inanmayın...

Prada

O saçlarından zehirlenmiştir Ahahaha. Sıfatsız herif olmayan saçını uzatıp at kuyruğu yapıyolar.. Tam lale

Xplosive

Bilgiliyim
Prada'nın 10 numaralık karizması dururken neden kıskanksın onu bunu. :lol:

Prada

sıfatsıza sıfatsız demek kıskanmak mı oluyor? biraz mantık ile yorumu birleştirerek düşüncelerinizi belirtin

Prada demiş ki:
sıfatsıza sıfatsız demek kıskanmak mı oluyor? biraz mantık ile yorumu birleştirerek düşüncelerinizi belirtin
ayıp ya Allahın yaratmış olduğu bir insana sıfatsız diyorsun sana göre olabilir ama böyle yorumlar yaparak kendi seviyeni düşürüyosun günah valla bir insan hakkında hiçbir zmn görünüşüne bakılarak yorum yapılmaz ben böyle öğrendim böyle terbiye edildim seni bilemem tabi...

Prada

Senden mi öğrenicez terbiyeyi seviyeyi. bişey çirkinse çirkindir güzelse güzeldir. bu adamında çirkin sıfatsız bir adam olduğu gerçeğini Allahın yaratması değiştirmez yani.

Bülent ersoyuda Allah yarattı git ona aşık ol o zaman. Hadi bakayım ucuz edebiyat yapma burda

Yukarı Alt